Ліцензія на роздрібну торгівлю тютюновими виробам

Відповідно до українського законодавства, роздрібна торгівля тютюновими виробами може здійснюватися лише за наявності відповідної ліцензії. Щоб її отримати, необхідно подати заяву до головного управління ДПС за місцем здійснення торговельної діяльності.

Умови та випадки надання послуги

Заява подається до головного управління ДПС за місцем торгівлі суб’єкта господарювання.Ліцензія видається терміном на один рік.
Плата за ліцензії справляється щоквартально рівними частками і відповідно до Бюджетного кодексу України зараховується до місцевих бюджетів за місцем здійснення діяльності.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Головні управління ДПС в областях та м. Києві

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява (довільної форми) у якій зазначається вид господарської діяльності, на провадження якого суб’єкт господарювання має намір одержати ліцензію, та адреса місця торгівлі

Строки

Звичайне надання: 10 днів (календарні); Для місць торгівлі на території сіл і селищ, за винятком тих, що знаходяться у межах території міст, та тих, що розташовані за межами території міст обласного підпорядкування і міст Києва та Севастополя на відстані до 50 км та які мають торговельні зали площею понад 500 кв. м.: 10 днів (календарні)

Результати

Ліцензія на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами

Вартість

Звичайне надання: 2000.0 UAH; Для місць торгівлі на території сіл і селищ, за винятком тих, що знаходяться у межах території міст, та тих, що розташовані за межами території міст обласного підпорядкування і міст Києва та Севастополя на відстані до 50 км та які мають торговельні зали площею понад 500 кв. м.: 250.0 UAH

Державна податкова служба України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии