Видача форм реєстрації уловів іклачів

Оскільки антарктичний та патагонський іклачі є об’єктами регулювання Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення, необхідно зареєструвати улов за встановленими формами. Улови може зареєструвати судновласник (юридична або фізична особа), судно якого здійснювало вилучення зазначених видів риби, чи імпортер, який здійснює імпорт антарктичного та патагонського іклачів в Україну.

Умови та випадки надання послуги

Запит подається на розгляд Держрибагентству до заходження судна з уловом іклача в порт вивантаження на територію України або до дати вивезення антарктичного та патагонського іклачів з території України.У разі подання запиту уповноваженим представником суб’єкта господарювання додатково подається примірник оригіналу (нотаріально завірена копія) документа, що засвідчує його повноваження.Для отримання додаткової інформації щодо отримання адміністративної послуги можна звертатися до Відділу адміністративних послуг та дозвільних документів Держрибагентства за адресою:вул. Гоголівська, 41-а, м. Київ (каб. 8).

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Державне агентство рибного господарства України

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява | Запит про отримання форми реєстрації уловів (реекспорту) антарктичного та патагонського іклачів.

Строки

Звичайне надання: 10 днів (календарні)

Результати

Форма реєстрації уловів (реекспорту) антарктичного та патагонського іклачів або рішення про відмову у видачі такої форми.

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Державне агентство рибного господарства України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии