Відновлення ліцензії промисловий вилов водних біоресурсів за межами юрисдикції України повністю або частково

Після закінчення терміну дії ліцензії на промисловий вилов водних біоресурсів за межами юрисдикції України її потрібно відновити. Для цього ліцензіат подає заяву до Державного агентства рибного господарства України.

Умови та випадки надання послуги

Відновлення дії ліцензії повністю або частково – поновлення суб’єкту господарювання права на провадження виду господарської діяльності або частини виду господарської діяльності, на який йому видано ліцензію, шляхом прийняття органом ліцензування рішення про відновлення дії ліцензії повністю або частково, про що робиться запис у ліцензійному реєстрі.
У разі подання документів уповноваженим представником ліцензіата додатково подається примірник оригіналу (нотаріально завірена копія) документа, що засвідчує його повноваження.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Державне агентство рибного господарства України

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява ліцензіата про відновлення дії ліцензії повністю або частково | Відомості про усунення підстав, що стали причиною для зупинення дії ліцензії повністю або частково (у разі усунення підстав, визначених пунктами 2 і 3 частини другої статті 16 Закону України “Про ліцензування видів господарської діяльності”) | Інформація про сплату штрафу, передбаченого Кодексом України про адміністративні правопорушення (у разі усунення підстав, визначених пунктом 2 частини другої статті 16 Закону України “Про ліцензування видів господарської діяльності”)

Строки

Звичайне надання: 5 днів (робочі)

Результати

Відмова у відновленні ліцензії повністю або частково, Рішення про відновлення ліцензії повністю або частково

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Державне агентство рибного господарства України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии