Дозвіл на спеціальне використання водних біоресурсів за межами України

Якщо суб’єкт господарювання хоче одержати право здійснювати спеціальне використання водних біоресурсів за межами юрисдикції України слід одержати дозвіл. Дозвіл видається Держрибагентством на кожне рибальське судно українською та англійською мовами. На вимогу прибережної держави, у водах якої повинно здійснюватися спеціальне використання водних біоресурсів рибальським судном під Державним Прапором України, крім англійської, може бути використана інша іноземна мова, прийнятна для органів контролю такої держави. Дозвіл на спеціальне використання водних біоресурсів за межами юрисдикції України видається на кожне рибальське судно, строк дії зазначеного дозволу не може перевищувати дванадцяти календарних місяців.

Умови та випадки надання послуги

Видача дозволу на спеціальне використання водних біоресурсів за межами юрисдикції України здійснюється на безоплатній основі центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері рибного господарства.
У разі подання заяви та документів уповноваженим представником суб’єкта господарювання додатково подається примірник оригіналу (нотаріально завірена копія) документа, що засвідчує його повноваження.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Державне агентство рибного господарства України

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява у строк не менш як 30 календарних днів до початку промислового сезону в районах відповідальності міжнародних організацій з управління рибальством, членом яких є Україна, або строки промислу, передбачені рішенням компетентних органів прибережної держави щодо виділення квоти вилову. | Відомості про знаряддя лову в разі вимоги міжнародної організації з управління рибальством або прибережної держави, у водах якої планується здійснювати рибальство на рибальському судні під Державним Прапором України. | Завірені копії документів, які підтверджують майнові права суб’єкта господарювання на власні або орендовані рибальські судна, зареєстровані в установленому законодавством порядку (свідоцтво про право власності на рибальське судно, договір оренди або договір фрахтування); | Завірена копія свідоцтва про право плавання під Державним Прапором України. | Завірена копію документа про встановлення системи дистанційного моніторингу, що відповідає вимогам законодавства України та надає можливість відстеження позиції рибальського судна як Центром дистанційного моніторингу, що належить до сфери управління Держрибагентства, так і системами централізованого моніторингу міжнародних організацій з управління рибальством. | Завірена копія класифікаційного свідоцтва. | Завірена копія свідоцтва про придатність до плавання. | Інші документи відповідно до норм, передбачених міжнародними договорами України, законодавством відповідних іноземних держав або міжнародних організацій з управління рибальством, у водах яких повинно здійснюватися спеціальне використання водних біоресурсів рибальським судном під Державним Прапором України.

Строки

Звичайне надання: 30 днів (календарні)

Результати

Дозвіл на спеціальне використання водних біоресурсів за межами юрисдикції України або рішення про відмову у видачі такого дозволу

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Державне агентство рибного господарства України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии