Виключення обладнання з Єдиного реєстру обладнання для виробництва сигарет та цигарок

У разі переходу права власності або знищення обладнання на підприємстві, необхідно виключити це обладнання з Єдиного державного реєстру обладнання для промислового виробництва сигарет та цигарок. Для цього підприємець чи підприємство подає заяву до Державної податкової служби України.

Умови та випадки надання послуги

У разі переходу права власності або знищення обладнання таке обладнання підлягає виключенню з Єдиного реєстру обладнання.Заява про виключення подається не пізніше 10 робочих днів з дня настання однієї із зазначених подій, суб’єктом господарювання (у тому числі іноземним суб’єктом господарювання, який діє через своє зареєстроване постійне представництво), за заявою якого відповідне обладнання внесено до Єдиного реєстру обладнання.Документи подаються у копіях, завірених підписом керівника та печаткою суб’єкта господарювання (за наявності).

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Державна податкова служба України

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява за формою, наведеною у додатку 4 до Порядку формування та ведення Єдиного державного реєстру обладнання для промислового виробництва сигарет та цигарок | Документи, що підтверджують перехід права власності або знищення обладнання

Строки

Звичайне надання: 15 днів (робочі)

Результати

Наказ про виключення обладнання з Єдиного державного реєстру обладнання для промислового виробництва сигарет та цигарок

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Державна податкова служба України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии