Дублікат патенту на винахід і дублікат патенту на корисну модель

Якщо ви є автором винаходу, ви можете засвідчити право інтелектуальної власності на нього патентом. У разі втрати чи зіпсування патенту ДП “Український інститут інтелектуальної власності” видає власникові патенту дублікат.

Умови та випадки надання послуги

Видача дубліката патенту здійснюється ДП “Український інститут інтелектуальної власності” протягом місяця з дати надходження клопотання про його видачу та підтвердження внесення плати за його видачу. Клопотання повинне містити: номер заявки, дату подання заявки, номер патенту, назву винаходу (корисної моделі), ім’я фізичної особи – власника (власників) або повне офіційне найменування юридичної особи – власника (власників) та адресу власника (власників) патенту, адресу для листування, причину, з якої подається клопотання про видачу дубліката патенту (втрата чи зіпсування).Дублікат патенту містить увесь текст виданого патенту, оригінал якого вважається таким, що втратив чинність. Дублікат патенту видається власнику патенту особисто або надсилається за адресою для листування. Дублікат патенту надають уповноваженому представнику одержувача за наявності належно оформленого підтвердження наданих йому повноважень (довіреності).

Суб'єкти надання адміністративної послуги

ДП “Український інститут інтелектуальної власності”

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Клопотання власника (власників) патенту про видачу дубліката патенту | Платіжний документ, що підтверджує внесення плати за видачу дубліката патенту

Строки

Звичайне надання: 31 день (календарні)

Результати

Видача дубліката патенту України на винахід, корисну модель, Відмова у видачі дубліката патенту

Вартість

Звичайне надання: 200.0 UAH

ДП "Український інститут інтелектуальної власності"
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии