Переоформлення ліцензії на промисловий вилов водних біоресурсів

У разі виникнення підстав для переоформлення ліцензії лліцензіату необхідно протягом одного місяця подати до органу ліцензування заяву про переоформлення ліцензії та документи, що підтверджують наявність підстав для переоформлення ліцензії. Ліцензія, видана ліцензіату на паперовому носії, також додається до заяви про переоформлення ліцензії.

Умови та випадки надання послуги

Право на здійснення виду господарської діяльності, на який отримано ліцензію, може переходити від ліцензіата, що був фізичною особою – підприємцем, до іншої фізичної особи, яка є її спадкоємцем. Така ліцензія ліцензіата підлягає у місячний строк переоформленню органом ліцензування на ім’я спадкоємця з дати набуття ним такого права, за умови відповідності спадкоємця вимогам відповідних ліцензійних умов.
У разі виникнення такої підстави для переоформлення ліцензії спадкоємець зобов’язаний протягом місяця подати до органу ліцензування заяву про переоформлення ліцензії та документи (їх копії (фотокопії), засвідчені спадкоємцем), що підтверджують наявність підстав для переоформлення ліцензії. У разі подання заяви та документів уповноваженим представником ліцензіата, додатково подається примірник оригіналу (нотаріально завірена копія) документа, що засвідчує його повноваження.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Державне агентство рибного господарства України

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява про переоформлення ліцензії | Документи (їх копії, (фотокопії) засвідчені ліцензіатом або його спадкоємцем), що підтверджують наявність підстав для переоформлення ліцензії. | Ліцензія, видана ліцензіату на паперовому носії. | Опис документів, що подаються для переоформлення ліцензії у двох екземплярах (у разі подання документів у паперовій формі).

Строки

Звичайне надання: 30 днів (календарні)

Результати

Рішення про переоформлення ліцензії.

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Державне агентство рибного господарства України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии