Погодження членів ради недержавного пенсійного фонду

Члени ради фонду набувають своїх повноважень після погодження їх кандидатур з Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку.

Умови та випадки надання послуги

Рішення про утворення (зміни у складі) ради фонду та список осіб, які визнані членами ради фонду, оформлюються протоколом зборів засновників (за наявності кількох засновників фонду) або рішенням уповноваженого органу засновника (за наявності одноосібного засновника фонду).
Повідомлення про утворення (зміни у складі) ради фонду разом з іншими документами, зазначеними в пункті 2.1 Порядку, надсилається рекомендованим листом з повідомленням про вручення або кур’єрською поштою, або передаються особисто до НКЦПФР.
Всі інші умови та випадки надання послуги (необхідні документи) можна переглянути на сайті НКЦПФР за посиланням: https://www.nssmc.gov.ua/admin_services/pohodzhennia-chleniv-rady-nederzhavnoho-pensiinoho-fondu/ .

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Анкета члена ради фонду | Копію(ї) диплома (дипломів) про вищу освіту | Копія документа, що підтверджує прийняття рішення про утворення (зміни у складі) ради фонду | Копія кваліфікаційного свідоцтва фахівця з питань діяльності недержавних пенсійних фондів | Копія першої сторінки та сторінок трудової книжки з інформацією про трудову діяльність за останні роки, засвідчені підписом керівника юридичної особи, де працює член ради фонду, або витяг з трудової книжки кожного члена ради фонду про трудову діяльність за останні роки, засвідчений у встановленому законодавством порядку | Повідомлення про утворення (зміни у складі) ради фонду | Копії сторінок паспорта, які підтверджують паспортні дані | Список членів ради фонду

Строки

Звичайне надання: 30 днів (календарні)

Результати

Погодження членів ради недержавного пенсійного фонду

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии