Дозвіл на відкриття та експлуатацію вільної митної зони

Щоб створити вільну митну зону комерційного або сервісного типу та користуватися нею, необхідно мати дозвіл. Якщо облаштування вільної митної зони та процедура її експлуатації відповідає всім вимогам Держмитслужби, заявник отримує дозвіл, а підприємство вносять до реєстру вільних митних зон комерційного або сервісного типу.

Умови та випадки надання послуги

Протягом трьох робочих днів з дня прийняття рішення про надання дозволу заявнику (уповноваженій заявником особі) видається або надсилається йому рекомендованим листом для розгляду та погодження процедура експлуатації такої ВМЗ.
Процедура експлуатації ВМЗ розглядається заявником протягом трьох робочих днів з дня її отримання. За результатами розгляду до митниці заявником надається або надсилається рекомендованим листом погоджена процедура експлуатації ВМЗ або заява щодо обґрунтованих зауважень до такої процедури.
Рішення за заявою щодо зауважень до процедури експлуатації ВМЗ приймається митницею протягом трьох робочих днів з дня її отримання. У разі задоволення такої заяви митницею затверджується, а заявником погоджується процедура експлуатації ВМЗ у строк, що не перевищує трьох робочих днів з дня отримання заявником такого рішення митниці.
У разі відмови у задоволенні заяви щодо зауважень до процедури експлуатації ВМЗ оскарження такого рішення митниці здійснюється у порядку, встановленому главою 4 розділу І Кодексу. У разі згоди заявника з рішенням Держмитслужби України або Міністерства фінансів України (у разі оскарження рішення Держмитслужби України) погодження ним процедури експлуатації ВМЗ та її затвердження митницею здійснюється протягом трьох робочих днів з дня отримання такого рішення.
Витяг з Реєстру ВМЗ, який містить перелік внесених до Реєстру ВМЗ відомостей, оформлюється на бланку митниці та не пізніше третього робочого дня з дня прийняття рішення про надання дозволу видається заявнику (уповноваженій заявником особі) або надсилається йому рекомендованим листом.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Територіальні органи Державної митної служби України

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява на відкриття та експлуатацію вільної митної зони комерційного або сервісного типу за формою, наведеною в додатку до Порядку згідно наказу Міністерства фінансів України від 30.05.2012 № 633. | Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців. | Засвідчені в нотаріальному порядку копії документів, що підтверджують право власності на територію чи склад або право користування ними. | Засвідчені заявником копії документів зазначених у п. 2.2.3 розділу ІІ Порядку
відкриття та експлуатації вільної митної зони комерційного або сервісного типу затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 30.05.2012 № 633.

Строки

Для юридичних осіб та ФОП: 20 днів (робочі)

Результати

Видача витягу з реєстру вільних митних зон комерційного або сервісного типу., Включення підприємства, що отримало дозвіл до реєстру вільних митних зон комерційного або сервісного типу.

Вартість

Для юридичних осіб та ФОП: Безоплатне надання

Державна митна служба України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии