Дублікат свідоцтва про реєстрацію друкованого ЗМІ

У разі втрати або пошкодження свідоцтва про державну реєстрацію друкованого ЗМІ можна отримати його дублікат. Для цього засновник/співзасновник або уповноважений представник звертається до Міністерства юстиції України із заявою та документами, що підтверджують факт пошкодження чи втрати оригіналу.

Умови та випадки надання послуги

З метою отримання дубліката свідоцтва про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації необхідно звернутись до Мін’юсту із заявою у довільній формі та необхідними документами. За результатами розгляду поданих документів Мін’юст приймає рішення про видачу дубліката свідоцтва та вносить відповідний запис до Державного реєстру друкованих засобів масової інформації та інформаційних агентств як суб’єктів інформаційної діяльності.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Міністерство юстиції України

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява про видачу дубліката свідоцтва про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації | Пошкоджене свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації (у разі пошкодження свідоцтва) | Примірник друкованого засобу масової інформації, у якому опубліковано оголошення про втрату свідоцтва (у разі втрати свідоцтва)

Строки

Звичайне надання: 31 день (календарні)

Результати

Видача дубліката свідоцтва про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації, Внесення відповідного запису до Державного реєстру друкованих засобів масової інформації та інформаційних агентств як суб’єктів інформаційної діяльності

Вартість

Звичайне надання: 170.0 UAH (10 Неоподатковувані мінімуми доходів громадян)

Міністерство юстиції України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии