Кваліфікація когенераційної установки

Державне регулювання у сфері використання когенераційних установок здійснюється, зокрема, шляхом проведення кваліфікації когенераційних установок. Власник когенераційної установки подає до Держенергоефективності заяву, технічну інформацію про когенераційну установку та інші документи. Після розгляду документів Держенергоефективності видає заявнику свідоцтво про кваліфікацію когенераційної установки або відмовляє.

Умови та випадки надання послуги

Державне регулювання у сфері використання когенераційних установок здійснюється, зокрема, шляхом проведення кваліфікації когенераційних установок.
Порядком проведення кваліфікації когенераційної визначено, що для проведення кваліфікації заявник подає до Держенергоефективності заяву згідно з додатком 1 до Порядку, технічну інформацію про когенераційну установку, яка експлуатується або яка вперше введена в експлуатацію (далі – технічна інформація), згідно з додатками 2 або 3 до Порядку. Додатками 2 та 3 до Порядку передбачено, що до технічної інформації додаються також завірені власником когенераційної установки копії актів режимно-налагоджувальних робіт та випробувань когенераційної установки на експлуатаційних режимах і розрахунок коефіцієнта використання теплоти палива.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява власника когенераційної установки або уповноваженої ним особи щодо проведення кваліфікації когенераційної установки | Технічна інформація про когенераційну установку, яка експлуатується або вперше введена в експлуатацію

Строки

Звичайне надання: 30 днів (календарні)

Результати

Відмова у видачі cвідоцтва про кваліфікацію когенераційної установки, Свідоцтво про кваліфікацію когенераційної установки

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии