Дозвіл на міжнародні регулярні перевезення пасажирів

Перевізник здійснює міжнародні регулярні перевезення пасажирів на підставі відповідного дозволу. Рішення про видачу такого дозволу приймає Державна служба України з безпеки на транспорті.

Умови та випадки надання послуги

Відповідно до статті 7 Закону України «Про автомобільний транспорт» забезпечення організації пасажирських перевезень на міжнародних автобусних маршрутах загального користування покладається на центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері транспорту.Разом з тим, відповідно до частини третьої статті 56 Закону Порядок організації регулярних, нерегулярних та маятникових (човникових) перевезень пасажирів у міжнародному сполученні визначає центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері транспорту.Наказом Міністерства транспорту України від 09 лютого 2004 року № 75 затверджено Порядок організації регулярних, нерегулярних і маятникових перевезень пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні (далі – Порядок).
Відповідно до пункту 1.5 розділу 1 Порядку для розгляду звернень перевізників та прийняття рішень про відкриття, закриття, внесення змін до функціонуючого маршруту, продовження дії дозволів на регулярних міжнародних автомобільних маршрутах загального користування утворюється комісія, до складу якої входять представники Міністерства інфраструктури України, Державної служби України з безпеки на транспорті та профільних громадських організацій (далі – Комісія).
На основі рішення Комісії Укртрансбезпека видає дозволи на міжнародні регулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Державна служба України з безпеки на транспорті

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Документ або інформація (реквізити платежу) про сплату збору (внесення плати) в будь-якій формі, що підтверджує оплату за надання послуги з видачі відповідного дозволу | Письмове доручення підприємства на отримання дозволу

Строки

Звичайне надання: 30 днів (календарні)

Результати

Дозвіл на міжнародні регулярні перевезення пасажирів

Вартість

Звичайне надання: 204.06 UAH

Державна служба України з безпеки на транспорті
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии