Свідоцтво представника у справах інтелектуальної власності

Патентний повірений надає фізичним та юридичним особам допомогу і послуги, пов’язані з охороною прав на об’єкти інтелектуальної власності, представляє інтереси у державних органах, а також у суді, кредитних установах тощо. Для отримання статусу патентного повіреного, особа подає заяву до ДП “Український інститут інтелектуальної власності”. Якщо підстави для відмови відсутні, заявник отримує свідоцтво, а до Державного реєстру представників у справах інтелектуальної власності (патентних повірених) вносяться відомості про нього.

Умови та випадки надання послуги

Заява та документ подається особисто, або надсилається поштою на офіційну адресу ДП “Український інститут інтелектуальної власності”
.Якщо підстави для відмови відсутні, заявник отримує свідоцтво, а до Державного реєстру представників у справах інтелектуальної власності (патентних повірених) вносяться відомості про нього.Якщо заява була подана пізніш, як за один рік з дати прийняття рішення атестаційною комісією ДП “Український інститут інтелектуальної власності”. Якщо заяву не подано у цей термін, заінтересована особа повинна пройти атестацію повторно.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

ДП “Український інститут інтелектуальної власності”

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява особи, яка атестована як патентний повірений, про реєстрацію та про видачу свідоцтва представника у справах інтелектуальної власності (патентного повіреного) | Документ, що підтверджує внесення плати за видачу свідоцтва представника у справах інтелектуальної власності

Строки

Збір за видачу свідоцтва представника у справах інтелектуальної власності: 31 день (календарні)

Результати

Видача свідоцтва представника у справах інтелектуальної власності (патентного повіреного)

Вартість

Збір за видачу свідоцтва представника у справах інтелектуальної власності: 400.0 UAH

ДП "Український інститут інтелектуальної власності"
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии