Розширення діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів повітряним транспортом

Установа, яка має намір розширити свою діяльність у сфері перевезення повітряним транспортом, подає заяву разом з переліком документів до Державної авіаційної служби. У разі відсутності підстав для відмови Державіаслужба приймає рішення про розширення провадження виду господарської діяльності та публікує його офіційному вебсайті.

Умови та випадки надання послуги

З метою розширення провадження виду господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів повітряним транспортом необхідно звернутись до Державної авіаційної служби України із заявою, заповненою відповідно до Додатка 1 до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів повітряним транспортом, та неоюхідним пакетом документів.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Державна авіаційна служба України

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява встановленого зразка (додаток 1 до Ліцензійних умов). | Документи, які підтверджують, що більш як 50 відсотками статутного капіталу (пакета акцій) здобувача ліцензії володіють Україна, юридичні особи України та/або фізичні особи – резиденти України, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України. | Інформація за підписом здобувача ліцензії (його керівника або керівника його виконавчого органу) про відсутність контролю (у значенні, наведеному в статті 1 Закону України “Про захист економічної конкуренції”) за діяльністю здобувача ліцензії осіб — резидентів держав, що здійснюють збройну агресію проти України (у значенні, наведеному в статті 1 Закону України “Про оборону України”) та/або дії яких створюють умови для виникнення воєнного конфлікту та застосування воєнної сили проти України. | Інформація за підписом здобувача ліцензії (його керівника або керівника його виконавчого органу) про номер та дату видачі чинного сертифіката експлуатанта | Опис документів, що додаються до заяви про отримання ліцензії, у двох примірниках (додаток 2 до Ліцензійних умов).

Строки

Звичайне надання: 10 днів (робочі)

Результати

Рішення про розширення провадження виду господарської діяльності, яке опубліковується на офіційному вебсайті Державіаслужби

Вартість

Звичайне надання:

Державна авіаційна служба України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии