Дублікат свідоцтва України на знак для товарів і послуг

Якщо ви або ваше підприємство виробляє товари чи надає певні послуги і хоче вирізнити їх серед інших, варто зареєструвати торговельну марку. Щоб зареєструвати товарний знак та отримати свідоцтво на нього, потрібно подати заяву та перелік документів до ДП “Український інститут інтелектуальної власності”. За необхідності можна отримати дублікат свідоцтва, подавши заяву до контролюючого органа.

Умови та випадки надання послуги

Видача дубліката свідоцтва здійснюється ДП “Український інститут інтелектуальної власності”. З метою отримання дубліката свідоцтва України на торговельну марку необхідно звернутись до ДП “Український інститут інтелектуальної власності” з клопотанням про видачу дубліката свідоцтва, яке подається українською мовою від імені власника (власників) свідоцтва.Окрім цього у клопотанні має бути:номер свідоцтва;номер заявки;дата подання заявки;ім’я або повне найменування й адресу власника (власників) свідоцтва;зміна, що вноситься;адреса для листування.Клопотання підписується власником (власниками) свідоцтва, у тому числі його (їх) правонаступником (правонаступниками), а якщо власником свідоцтва є юридична особа, то клопотання підписує особа, що має на це повноваження. Підпис складається з повного найменування посади особи, яка підписує клопотання, особистого підпису, ініціалів, прізвища, дати і скріплюється печаткою.Дублікат свідоцтва містить увесь текст виданого свідоцтва, оригінал якого вважається таким, що втратив чинність.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

ДП “Український інститут інтелектуальної власності”

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Клопотання власника (власників) свідоцтва про видачу дубліката свідоцтва | Платіжний документ, що підтверджує внесення плати за видачу дубліката свідоцтва

Строки

Звичайне надання: 31 день (календарні)

Результати

Відмова у видачі дубліката свідоцтва, Видача дубліката свідоцтва України на торговельну марку

Вартість

Звичайне надання: 200.0 UAH

ДП "Український інститут інтелектуальної власності"
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии