Дублікат контрольної картки обліку добутої дичини і порушень правил полювання

Контрольна картка обліку добутої дичини і порушень правил полювання — один з документів, які необхідно мати для полювання. Такий документ мисливці отримують щорічно, рішення про його видачу приймає Державне агентство лісових ресурсів України та територіальні підрозділи. У випадку втрати, крадіжки контрольної картки мисливець звертається із заявою про видачу нової контрольної картки до органу, який здійснює видачу контрольної картки.

Умови та випадки надання послуги

У випадку втрати, крадіжки контрольної картки мисливець звертається із заявою про видачу нової контрольної картки до органу, який здійснює видачу контрольної картки. Розгляд заяви та видача дубліката контрольної картки проводяться в строк не більше 30 днів з дня подання заяви. Підставою для відмови у видачі нової контрольної картки є відсутність факту отримання посвідчення мисливця в органі, до якого звертається громадянин.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Державне агентство лісових ресурсів України, Територіальні органи Державного агентства лісових ресурсів

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява про видачу дубліката щорічної контрольної картки обліку добутої дичини і порушень правил полювання | Платіжні документи які засвідчують оплату адміністративної послуги | Посвідчення мисливця суб’єкта звернення

Строки

Звичайне надання: 30 днів (календарні)

Результати

Дублікат щорічної контрольної картки обліку добутої дичини і порушень правил полювання.

Вартість

Звичайне надання: 30.0 UAH

Державне агентство лісових ресурсів України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии