Реєстрація компонування напівпровідникового виробу

Зареєструвати компонування напівпровідникового виробу може його автор або спадкоємець, а також роботодавець автора, якщо компонування виробу створене у рамках виконання службових обов’язків. Особа, що хоче зареєструвати компонування і має на це право, подає заявку до ДП “Український інститут інтелектуальної власності”.

Умови та випадки надання послуги

Для отримання свідоцтва заявка на видачу свідоцтва має пройти відповідні процедури (перевірка заявленого компонування на відповідність умовам охороноздатності компонування, проведення експертизи заявки тощо) відповідно до Закону України “Про охорону прав на компонування напівпровідникових виробів”. На підставі експертного висновку ДП “Український інститут інтелектуальної власності” приймає рішення про реєстрацію компонування.
Державна реєстрація компонування здійснюється за наявності документа про сплату державного мита за реєстрацію компонування напівпровідникового виробу і сплаченого збору за публікацію про реєстрацію компонування. Зазначені мито та збір сплачуються після надходження до заявника рішення про реєстрацію компонування.Якщо заявників два і більше, то у заяві може бути зазначено, на адресу котрого з них належить надіслати свідоцтво. Після надходження до заявника рішення про реєстрацію компонування подається документ, що підтверджує внесення плати за реєстрацію компонування і за публікацію про реєстрацію компонування (оригінал).Заявка на реєстрацію компонування напівпровідникового виробу
повинна містити:заяву про реєстрацію компонування;матеріали, що ідентифікують компонування; документи про оплату відповідних зборів за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти інтелектуальної власності. У заяві про реєстрацію компонування необхідно вказати заявника (заявників) та його (їх) адресу, а також автора (авторів). Якщо заявників два і більше, то у заяві може бути зазначено, на адресу котрого з них належить надіслати свідоцтво.Іноземні особи та особи без громадянства, які проживають чи мають постійне місцезнаходження поза межами України, у відносинах з ДП “Український інститут інтелектуальної власності” реалізують свої права через представників у справах інтелектуальної власності, якщо інше не передбачено міжнародними угодами.У разі якщо до складу заявників входить фізична особа, яка проживає, чи юридична особа, яка має постійне місцезнаходження на території України, заявку може бути подано без залучення представника за умови зазначення адреси для листування в Україні.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

ДП “Український інститут інтелектуальної власності”

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява про реєстрацію компонування | Матеріали, що ідентифікують компонування | Платіжні документи про оплату відповідних зборів за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти інтелектуальної власності

Строки

Для фізичних (іноземних юридичних) осіб, що постійно проживають (знаходяться) за межами України,: 31 день (календарні); Для фізичних (юридичних) осіб, що постійно проживають (знаходяться) в Україні,: 31 день (календарні)

Результати

Реєстрація компонування напівпровідникових виробів та видача свідоцтва на компонування, Рішення про відмову в реєстрації компонування

Вартість

Для фізичних (іноземних юридичних) осіб, що постійно проживають (знаходяться) за межами України,: 100.0 USD; Для фізичних (юридичних) осіб, що постійно проживають (знаходяться) в Україні,: 17.0 UAH (1 Неоподатковувані мінімуми доходів громадян)

ДП "Український інститут інтелектуальної власності"
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии