Дублікат свідоцтва про держреєстрацію авторського права

Якщо Ви є автором твору (літературного, музичного, аудіовізуального, фотографічного, образотворчого тощо), важливо засвідчити своє авторство та захистити майнові та немайнові права на цей твір. Для цього відомості про твір вносяться до Державного реєстру свідоцтв про реєстрацію авторського права на твір, а автор отримує свідоцтво. У разі необхідності можна отримати дублікат такого документа.

Умови та випадки надання послуги

Видача дубліката свідоцтва про державну реєстрацію авторського права на твір здійснюється у місячний термін від дати одержання ДП “Український інститут інтелектуальної власності” клопотання.У клопотанні необхідно зазначити: номер свідоцтва, який стосується права автора на твір; номер заявки; дату подання заявки; дату реєстрації; назву твору; повне ім’я або повне офіційне найменування суб’єкта (суб’єктів) авторського права та його (їх) адресу; адресу для листування.Дублікат свідоцтва видається автору або особі, яка має авторське право, або довіреній особі безпосередньо або надсилається на адресу, зазначену в клопотанні.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

ДП “Український інститут інтелектуальної власності”

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Клопотання | Довіреність, оформлена в установленому порядку | Документ про сплату збору за видачу дубліката свідоцтва

Строки

Для юридичних осіб та ФОП: 31 день (календарні); Для фізичних осіб: 31 день (календарні)

Результати

Видача дубліката свідоцтва про державну реєстрацію авторського права на твір, Відмова у видачі дубліката свідоцтва

Вартість

Для юридичних осіб та ФОП: 255.0 UAH (15 Неоподатковувані мінімуми доходів громадян); Для фізичних осіб: 119.0 UAH (7 Неоподатковувані мінімуми доходів громадян)

ДП "Український інститут інтелектуальної власності"
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии