Свідоцтво на торговельну марку

Якщо ви або ваше підприємство виробляє товари чи надає певні послуги і хоче вирізнити їх серед інших, варто зареєструвати товарний знак. Щоб зареєструвати товарний знак та отримати свідоцтво на нього, потрібно подати заяву та перелік документів до ДП “Український інститут інтелектуальної власності”.

Умови та випадки надання послуги

Для отримання свідоцтва заявка на видачу свідоцтва має пройти відповідні процедури (перевірка заявленої торговельної марки на відповідність умовам надання правової охорони, проведення експертизи заявки тощо) відповідно до Закону України “Про охорону прав на знаки для товарів і послуг”.
На підставі експертного висновку ДП “Український інститут інтелектуальної власності” приймає рішення про реєстрацію торговельної марки.
Державна реєстрація свідоцтва здійснюється за наявності документів про сплату державного мита за його видачу і збору за публікацію про видачу свідоцтва. Зазначені мито та збір сплачуються після надходження до заявника рішення про реєстрацію на торговельної марки.Іноземні особи та особи без громадянства, які проживають чи мають постійне місцезнаходження поза межами України, у відносинах з ДП “Український інститут інтелектуальної власності” реалізують свої права через представників у справах інтелектуальної власності, якщо інше не передбачено міжнародними угодами. У разі якщо до складу заявників входить фізична особа, яка проживає, чи юридична особа, яка має постійне місцезнаходження на території України, заявку може бути подано без залучення представника за умови зазначення адреси для листування в Україні.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

ДП “Український інститут інтелектуальної власності”

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява про реєстрацію торговельної марки | Документи про оплату відповідних зборів за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти інтелектуальної власності | Зображення позначення, що заявляється | Перелік товарів і послуг, для яких заявляється торговельна марка, викладений українською мовою

Строки

Звичайне надання: 31 день (календарні)

Результати

Видача свідоцтва України на торговельну марку або відмова у видачі, Відмова у видачі свідоцтва України на торговельну марку

Вартість

Звичайне надання:

ДП "Український інститут інтелектуальної власності"
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии