Скорочення сфери призначення органу з оцінки відповідності

Призначення – надання органом, що призначає (Мінекономіки), органу з оцінки відповідності права здійснювати певну діяльність з оцінки відповідності. Щодо скорочення сфери призначення приначеному органу з оцінки відповідності необхідно звернутися із відповідною заявою до Мінекономіки.

Умови та випадки надання послуги

Заяву про скорочення сфери призначення керівник заявника на скорочення подає Мінекономіки в паперовій формі особисто або через уповноважену ним особу чи надсилає поштою (вул. М. Грушевського, 12/2, під’їзд 6, м. Київ, 01008) або в електронній формі через відповідні інформаційно-комунікаційні системи з накладенням кваліфікованого електронного підпису керівника заявника на скорочення.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява про скорочення сфери призначення за формою згідно з додатком 12 до Порядку видачі або відмови у видачі свідоцтва про призначення, розширення або скорочення сфери призначення, призупинення чи поновлення дії або анулювання такого свідоцтва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.11.2000 № 1071

Строки

Звичайне надання: 20 днів (календарні)

Результати

Наказ про скорочення сфери призначення та свідоцтво про призначення органу з оцінки відповідності для виконання як третьою стороною певних завдань з оцінки відповідності, визначених у відповідному технічному регламенті (далі – свідоцтво про призначення), із внесеними змінами, пов’язаними із скороченням сфери призначення (додаток 9 до Порядку), разом з письмовим запитом до такого органу про надання інформації щодо комплектів документації, пов’язаної з виконанням призначеним органом з оцінки відповідності завдань з оцінки відповідності вимогам технічного регламенту, щодо якого було прийнято наказ про скорочення сфери призначення (далі – письмовий запит), Свідоцтво про призначення.

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии