Видача посвідчення мисливця

Якщо ви хочете зайнятися полюванням, одним із документів, яке вам необхідно одержати для цього є посвідчення мисливця. Зазначене посвідчення видаються особам, які є громадянами України, досягли 18-річного віку і склали успішно екзамен для отримання посвідчення мисливця.

Умови та випадки надання послуги

Приймання екзаменів, видача посвідчень мисливця здійснюються такими органами:Державним агентством лісових ресурсів України – для жителів міста Києва та громадян України, які зареєстровані на території інших адміністративно-територіальних одиниць;територіальними органами Державного агентства лісових ресурсів України – для громадян України, зареєстрованих на відповідній адміністративно-територіальній одиниці.Екзамен на отримання посвідчення мисливця приймається за екзаменаційними білетами за допомогою комп’ютерної техніки або шляхом письмової відповіді на питання екзаменаційних білетів. Перелік екзаменаційних питань для отримання посвідчення мисливця оприлюднений на офіційному веб сайті Державного агентства лісових ресурсів України: www.dklg.kmu.gov.ua, рубрика АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ в розділі «Перелік екзаменаційних питань», за посиланням http://dklg.kmu.gov.ua/forest/control/uk/publish/article?art_id=56926cat_id=56878.Екзамен складається в день прийому зазначених документів або в будь-який інший день за письмовою згодою громадянина, але не пізніше ніж протягом 30 днів з дня подання заяви.
Питання екзаменаційних білетів охоплюють знання положень законодавства про мисливське господарство та полювання, правил надання першої допомоги при нещасних випадках на полюванні, правил поводження зі зброєю, відповідальності за порушення правил полювання та інших питань, пов’язаних з мисливським господарством.
Кожний екзаменаційний білет містить 24 питання.На кожне питання пропонуються від 2 до 4 відповідей, з яких правильною є одна.
Особам, які здають екзамен, пропонується за 15 хвилин відповісти на 24 питання. Oцінка «зараховано» ставиться, якщо екзаменований відповів правильно не менше ніж на 19 питань.
Громадянам, які у встановлений час відповіли правильно менше ніж на 19 питань, виставляється оцінка «не зараховано».Якщо на питання не надано жодного із запропонованих варіантів відповіді, то воно вважається таким, на яке надано неправильну відповідь.
При здачі екзамену забороняється використовувати будь-які сторонні джерела інформації. У випадку спроби особи, яка здає екзамен, скористатися будь-якими сторонніми джерелами інформації, член комісії має право негайно припинити здачу екзамену для цієї особи із виставленням оцінки «не зараховано».Зразок заяви про видачу посвідчення мисливця та анкета встановленої форми розміщені на офіційному веб сайті Державного агентства лісових ресурсів України: www.dklg.kmu.gov.ua, рубрика АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ в розділі “Зразки документів”, або за посиланням https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1316-14.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Державне агентство лісових ресурсів України, Територіальні органи Державного агентства лісових ресурсів

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява | Анкета встановленої форми | Дві фотокартки розміром 3 см х 4 см | Паспорт громадянина України | Платіжні документи які засвідчують оплату адміністративної послуги

Строки

Звичайне надання: 30 днів (календарні)

Результати

Посвідчення мисливця

Вартість

Звичайне надання: 50.0 UAH

Державне агентство лісових ресурсів України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии