Анулювання ліцензії на імпорт лікарських засобів

Якщо підприємство, що імпортує лікарські засоби, припиняє свою діяльність, ліцензію потрібно анулювати. Для цього потрібно подати відповідну заяву у довільній формі до Держлікслужби у будь-який зручний спосіб – нарочно, поштовим відправленням або у електронному вигляді.

Умови та випадки надання послуги

З метою анулювання ліцензії на провадження господарської діяльності з імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів) ліцензіат подає відповідну заяву до Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками. За результатами розгляду заяви Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками приймає рішення про анулювання ліцензії, яке набирає чинності з дня його прийняття.
Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками вносить інформацію щодо рішення про анулювання ліцензії до ліцензійного реєстру, оприлюднює його на офіційному вебсайті, а також інформує ліцензіата щодо рішення про анулювання ліцензії повністю або частково.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява про анулювання ліцензії | Документ, що підтверджує повноваження представника (у разі звернення через уповноваженого представника)

Строки

Звичайне надання: 5 днів (робочі)

Результати

Рішення про анулювання ліцензії повністю або частково

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии