Контрольні марки на розповсюдження примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп’ютерних програм, баз даних

Якщо ваша діяльність пов’язана з розповсюдженням аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм тощо , вкрай важливим є дотримання авторських та суміжних прав. Свідченням цього є наявність контрольної марки, що надає право розповсюдження контенту. Щоб отримати такий знак, потрібно подати заяву та перелік документів до Мінекономіки. Після розгляду документів Мінекономіки приймає рішення про видачу контрольних марок або відмову у їх видачі.

Умови та випадки надання послуги

Право на одержання контрольних марок мають імпортери, експортери та відтворювачі примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп’ютерних програм, баз даних.
Мінекономіки протягом трьох робочих днів з дня прийняття заяви видає заявнику письмове рішення про видачу контрольних марок або відмову в їх видачі. На підставі рішення про видачу контрольних марок після подання заявником копії платіжного документа з відміткою банківської установи про перерахування вартості контрольних марок до Державного бюджету України Мінекономіки протягом двох робочих днів забезпечує виробництво та видачу контрольних марок заявникові.У разі неподання заявником копії платіжного документа з відміткою банківської установи про перерахування вартості контрольних марок до Державного бюджету України протягом одного календарного місяця після подання заяви Мінекономіки анулює рішення про видачу контрольних марок. Заява подається у двох примірниках на паперовому та електронному носіях.У заяві на одержання контрольних марок обов’язково зазначаються: дата звернення, кількість примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп’ютерних програм, баз даних, право на відтворення та розповсюдження яких передано за договорами, кількість контрольних марок, необхідних заявнику для маркування примірників. Заявник подає копії зазначених договорів, а також оригінал договору, за яким безпосередньо заявникові передаються майнові права авторів і (або) суб’єктів суміжних прав або права на використання аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп’ютерних програм, баз даних.До договорів, складених іноземною мовою, додаються їх переклади українською мовою, посвідчені в установленому порядку.Заява та копії документів посвідчуються:у разі подання заяви юридичною особою – підписом посадової особи заявника, який скріплюється печаткою (у разі наявності печатки у юридичної особи);у разі подання заяви фізичною особою – особистим підписом заявника або підписом уповноваженого ним представника.Заявник пред’являє документ, що посвідчує його особу. Представник пред’являє документ, що посвідчує його особу, та документ, що підтверджує його повноваження.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява встановленого зразка | Копія статуту, установчого договору (у випадках, передбачених законодавством) – для юридичних осіб | Перелік найменувань примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп’ютерних програм, баз даних встановленого зразка із зазначенням творів, зафіксованих на цих примірниках (мовою, що використовується для оригіналу відповідного примірника), подається на паперовому та електронному носіях. | Копія державного посвідчення на право розповсюдження та демонстрування аудіовізуальних творів – фільмів. | Копія договору про передачу (відчуження) майнових прав авторів і (або) суб’єктів суміжних прав або договори про передачу прав на використання аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп’ютерних програм, баз даних шляхом їх відтворення та розповсюдження примірників, починаючи з договору, за яким майнові права авторів і (або) суб’єктів суміжних прав або права на використання передаються на територію України, або починаючи з договору, за яким майнові права авторів і (або) суб’єктів суміжних прав або права на використання передаються від первинних суб’єктів авторського права і (або) суміжних прав (у разі виникнення цих прав на території України) | Копія платіжного доручення з відміткою банківської установи про перерахування вартості контрольних марок до Державного бюджету України.

Строки

За кожну контрольну марку: 3 дні (календарні)

Результати

Видача контрольної марки на розповсюдження примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп’ютерних програм, баз даних, Рішення про відмову в видачі контрольних марок

Вартість

За кожну контрольну марку:

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии