Звуження діяльності з виробництва лікарських засобів (промислового)

Якщо суб’єкт господарювання має намір звузити перелік лікарських засобів, які він виробляє, потрібно подати заяву про звуження провадження виду господарської діяльності до органу ліцензування. На підставі такої заяви орган ліцензування приймає рішення.

Умови та випадки надання послуги

У разі виявлення наміру щодо звуження провадження виду господарської діяльності з виробництва лікарських засобів (промилового) ліцензіат подає до Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками відповідну заяву та пакет документів зі звуження провадження виду господарської діяльності з виробництва лікарських засобів (промислового).

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява про звуження провадження виду господарської діяльності в частині виробництва лікарських засобів (промислового) (додаток 20 до Ліцензійних умов) | Два примірники опису документів (додаток 8 Ліцензійних умов)

Строки

Звичайне надання: 5 днів (робочі)

Результати

Запис про рішення органу ліцензування про звуження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів (промислового) в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии