Дублікат патенту на промисловий зразок

Особа, що створює твори художнього конструювання та хоче засвідчити право інтелектуальної власності на свій твір, повинна отримати патент. У разі втрати чи зіпсування патенту, його власник може отримати дублікат. Для цього потрібно звернутися до ДП “Український інститут інтелектуальної власності”.

Умови та випадки надання послуги

У випадку втрати чи зіпсування свідоцтва на промисловий зразок його власнику видається його дублікат.Для цього власнику (власникам) свідоцтва потрібно подати клопотання про видачу дубліката свідоцтва, яке повинне містити таку інформацію: номер свідоцтва; номер заявки, дату подання заявки, ім’я або повне найменування й адресу власника (власників) свідоцтва, адресу для листування, причину, з якої подається клопотання про видачу дубліката свідоцтва (втрата чи зіпсування).За результатами розгляду клопотання ДП “Український інститут інтелектуальної власності” приймає рішення про видачу дублікату. Дублікат свідоцтва містить увесь текст виданого свідоцтва, оригінал якого вважається таким, що втратив чинність.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

ДП “Український інститут інтелектуальної власності”

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Клопотання власника (власників) свідоцтва про видачу дубліката свідоцтва | Документ, що підтверджує внесення плати за видачу дубліката свідоцтва

Строки

Звичайне надання: 31 день (календарні)

Результати

Видача дубліката свідоцтва України на промисловий зразок, Відмова у видачі дубліката свідоцтва

Вартість

Звичайне надання: 200.0 UAH

ДП "Український інститут інтелектуальної власності"
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии