Звуження здійснення імпорту лікарських засобів

Якщо підприємство має намір звузити перелік лікарських засобів, імпорт яких воно здійснює, потрібно подати заяву про звуження провадження виду господарської діяльності. На підставі такої заяви Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками приймає рішення.

Умови та випадки надання послуги

У разі звуження ліцензіатом провадження виду господарської діяльності на певну частину такий ліцензіат подає до Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками заяву про звуження провадження виду господарської діяльності, в якій зазначає частину виду господарської діяльності, до якої він звузив провадження виду господарської діяльності.На підставі такої заяви орган ліцензування приймає рішення про звуження провадження виду господарської діяльностіз імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів).

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява про звуження провадження виду господарської діяльності в частині імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів) (додаток 20 до Ліцензійних умов) | Два примірники опису документів (додаток 8 Ліцензійних умов)

Строки

Звичайне надання: 5 днів (робочі)

Результати

Звуження провадження виду господарської діяльності з імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів)

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии