Посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист

Посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист, є паспортним документом, що посвідчує особу його власника та підтверджує факт визнання його особою, яка потребує тимчасового захисту. Для його отримання необхідно звернутись до територіального органу Державної міграційної служби України.

Умови та випадки надання послуги

Посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист, є паспортним документом, що посвідчує особу його власника та підтверджує факт визнання його особою, яка потребує тимчасового захисту, і є дійсним для реалізації прав та виконання обов’язків, передбачених Законом України “Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту” та іншими законами України.Посвідчення видається кожному іноземцю або особі без громадянства, які досягли повноліття.
У посвідчення вклеюється фотокартка особи, яку визнано особою, якій надано тимчасовий захист. Посвідчення підписується зазначеною особою.Посвідчення видається територіальним органом протягом одного робочого дня з моменту подання особою заяви про отримання посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист, а в разі відсутності документів, що посвідчують особу, або, якщо такі документи є підробленими, – після проведення ідентифікації.Посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист в Україні, видається на період надання тимчасового захисту.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Територіальні органи Державної міграційної служби України

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява-анкета, зміст та форма якої визначаються МВС | Дві фотокартки розміром 35 х 45 міліметрів | Дві фотокартки розміром 35 х 45 міліметрів кожного члена сім’ї особи, яка потребує тимчасового захисту, віком до вісімнадцяти років, який перебуває з нею в Україні

Строки

Звичайне надання: 1 день (робочі)

Результати

Посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Державна міграційна служба України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии