Затвердження найменувань вин за походженням

Назва вин контрольованих найменувань за походженням надається кращим винам, що мають високу якість протягом не менше 5 років і виробляються на основі стійкої сировинної бази. Рішення про затвердження вин контрольованих найменувань приймає Мінагрополітики після розгляду заяви та необхідних документів.

Умови та випадки надання послуги

Рішення про затвердження вин контрольованих найменувань приймає Мінагрополітики після розгляду заяви та необхідних документів.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Міністерство аграрної політики та продовольства України

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява (лист, звернення) довільної форми | Висновок Центральної галузевої дегустаційної комісії виноробної промисловості щодо виробництва вин контрольованих найменувань за походженням | Матеріали, що підтверджують випуск суб’єктом господарювання вин високої якості протягом 5 років, які надаються для затвердження як вина контрольованих найменувань за походженням | Матеріали, що підтверджують наявність у суб’єкта господарювання сировинної бази для виготовлення вин контрольованих найменувань за походженням | Матеріали, що підтверджують розташування у строго регламентованому географічному місці вирощування винограду та всіх стадій виробництва вин контрольованих найменувань за походженням | Проекти технологічних інструкцій на виробництво вин контрольованих
найменувань за походженням

Строки

Без урахування засідання ЦГДК 1 раз на місяць: 21 день (календарні)

Результати

Технологічні інструкції на виробництво вин контрольованих найменувань за походженням

Вартість

Без урахування засідання ЦГДК 1 раз на місяць: Безоплатне надання

Міністерство аграрної політики та продовольства України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии