Ветеринарне свідоцтво при переміщенні територією України, за межі території Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, районів, міст (за формою № 1)

Товари, які вивозяться за межі території Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, районів, міст, при їх транспортуванні територією України повинні мати відповідне ветеринарне свідоцтво. Для цього необхідно звернутись до територіального органу Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів із необхідним пакетом документів.

Умови та випадки надання послуги

Для підтвердження ветеринарно-санітарного стану товару і благополуччя місцевості його походження, необхідно отримати ветеринарне свідоцтво при переміщенні територією України – за формою № 1, при переміщенні за межі території Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, районів, міст. Видача (відмова у видачі, переоформлення, анулювання) ветеринарних документів здійснюється відповідно до Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» з урахуванням особливостей, визначених Законом України «Про ветеринарну медицину».

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Територіальні органи Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява про видачу ветеринарних документів | Ветеринарні документи (у разі коли вантаж розподіляється на частини) | Експертні висновки державних лабораторій ветеринарної медицини

Строки

Звичайне надання: 30 днів (календарні)

Результати

Видача відповідного ветеринарного документа, Відмова у видачі відповідного ветеринарного документа

Вартість

Звичайне надання: 18.09 UAH

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии