Довідка про припинення ведення особистого селянського господарства або вихід з такого господарства

Як правило, довідка про припинення ведення особистого селянського господарства або вихід з такого господарства подається особами з метою реєстрації у службі зайнятості як безробітного. Для отримання такої довідки необхідно звернутись до сільської, селищної або міської ради.

Умови та випадки надання послуги

Якщо людина зареєстрована за місцем розташування земельної ділянки, але не займається веденням господарської діяльності, вона має право вийти із членів особистого селянського господарства.Для припинення ведення особистого селянського господарства особа має надати уповноваженій особі сільської, селищної, міської ради відповідну письмову заяву або усне повідомлення.
Після виходу із членів особистого селянського господарства, оформленого відповідно до норм чинного законодавства, таким особам може бути видана довідка, що вони не являються членами особистого селянського господарства.Для отримання зазначеної довідки особа може звернутися сільської, селищної, міської ради з відповідною заявою.
При подачі копій документів обов’язкове пред’явлення їх оригіналів.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Виконавчі органи сільських, селищних, міських рад

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява | Документ, що підтверджує повноваження представника (якщо заява подається через уповноважену особу) | Копія паспорта громадянина України | Копія реєстраційного номеру облікової картки платника податків

Строки

Звичайне надання: 1 день (календарні)

Результати

Довідка про припинення ведення особистого селянського господарства або вихід з такого господарства, Відмова у наданні довідки про припинення ведення особистого селянського господарства або вихід з такого господарства

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Державна служба статистики України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии