Переведення виплати пенсії за новим місцем проживання

У разі зміни місця проживання потрібно звернутись до територіального управління Пенсійного фонду України за новим місцем проживання для переведення виплати пенсії.

Умови та випадки надання послуги

Відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” організації, що здійснюють виплату і доставку пенсій, щомісяця у строк не пізніше 25 числа місяця, за яким виплачується пенсія, виплачують пенсію виключно у грошовій формі за зазначеним у заяві пенсіонера місцем його фактивного проживання в межах України.У разі переїзду пенсіонера на постійне або тимчасове проживання в іншу адміністративно-територіальну одиницю потрібно звернутись до територіального управління Пенсійного фонду України за новим місцем проживання із відповідним пакетом документів.Якщо пенсіонером є неповнолітня або недієздатна особа, цивільна дієздатність якої обмежена, законні представники (батьки, опікуни), піклувальники, представники закладу, який здійснює опіку та піклування, надають:1. паспорт громадянина України;2. документи, що посвідчують особу та підтверджують її статус (повноваження);3. рішення суду (за наявності).

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Територіальні органи Пенсійного фонду України

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява | Паспорт або інший документ, що посвідчує особу | Документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган і мають відмітку у паспорті) або свідоцтво про загальнообов’язкове державне соціальне страхування та його копія

Строки

Звичайне надання: 8 днів (робочі)

Результати

Переведення виплати пенсії за новим місцем проживання

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Пенсійний фонд України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии