Ордер на службове жиле приміщення

Ордер на службове жиле приміщення є єдиною підставою для вселення у службове жиле приміщення. Для отримання ордера необхідно звернутись до суб’єкта надання адміністративної послуги з відповідним пакетом документів.

Умови та випадки надання послуги

Службові жилі приміщення призначаються для заселеннягромадянами, які у зв’язку з характером їх трудових відносинповинні проживати за місцем роботи або поблизу від нього. Через цезазначені приміщення повинні знаходитися у безпосереднійблизькості від дільниці, яка ними обслуговується (їх робочогомісця).Для одержання службового жилого приміщення відповіднийпрацівник подає заяву адміністрації підприємства, установи,організації. До заяви додається довідка з місця проживання просклад сім’ї і прописку. Члени сім’ї заявника, які бажаютьоселитися в службове жиле приміщення, дають письмову згоду напроживання в зазначеному приміщенні.Службові жилі приміщення надаються за рішеннямадміністрації підприємства, установи, організації, правлінняколгоспу, органу управління іншої кооперативної та іншоїгромадської організації, у віданні якої ці приміщення знаходяться,затвердженим виконавчим комітетом районної, міської, районної вмісті ради, на території якої знаходитьсявідповідне підприємство, установа, організація.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Виконавчі комітети сільських, селищних, міських (крім міст обласного значення) рад

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява громадянина та всіх повнолітніх членів сім’ї на одержання службового жилого приміщення | Виписка з домової книги про склад сім’ї та реєстрацію | Довідка про перебування на квартирному обліку членів сім’ї за місцем роботи | Довідка членів сім’ї з місця роботи | Клопотання підприємства (установи, організації) про надання службового приміщення

Строки

Звичайне надання: У місячний строк

Результати

Ордер на службове житло

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Міністерство розвитку громад та територій України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии