Надання права користування земельною ділянкою для забудови (суперфіцій)

Укладення договорів про надання права користування земельною ділянкою для забудови здійснюється відповідно до Цивільного кодексу України з урахуванням вимог Земельного кодексу України.
Плата за право користування чужою земельною ділянкою для забудови (суперфіцій), укладених на земельних торгах, не може бути зменшена за згодою сторін протягом строку дії договору, а також у разі його поновлення.

Умови та випадки надання послуги

Право користування чужою земельною ділянкою для забудови (суперфіцій) виникає на підставі договору між власником земельної ділянки та особою, яка виявила бажання користуватися цією земельною ділянкою для таких потреб, відповідно до Цивільного кодексу України.
Строк користування земельною ділянкою державної, комунальної та приватної власності для забудови (суперфіцій) не може перевищувати 50 років.
Власник земельної ділянки також може встановити вимогу нотаріального посвідчення договорів для забудови (суперфіцій) та скасувати таку вимогу. Встановлення (скасування) вимоги є одностороннім правочином, що підлягає нотаріальному посвідченню. Така вимога є обтяженням речових прав на земельну ділянку та підлягає державній реєстрації в порядку, визначеному законом.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Обласні, Київська та Севастопольська міські ради, Міські, районні у містах ради та їх виконавчі органи, Виконавчі комітети сільських, селищних, міських (крім міст обласного значення) рад

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява (довільної форми) | Витяг з Державного земельного кадастру щодо земельної ділянки | Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (для фізичних осіб, які є підприємцями) | Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, належним чином погоджений

Строки

Звичайне надання: 30 днів (календарні)

Результати

Рішення щодо надання права користування чужою земельною ділянкою для забудови (суперфіцій), Відмова у наданні права користування чужою земельною ділянкою для забудови (суперфіцій)

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии