Анулювання дозволу на порушення об’єктів благоустрою

У разі подання особою, яка отримала дозвіл на порушення об’єктів благоустрою, заяви про його анулювання та оригіналу дозволу або його дубліката, або у разі наявності відомостей про припинення юридичної особи або підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця, що отримали дозвіл, такий дозвіл підлягає анулюванню. Для цього необхідно подати заяву виконавчим органом відповідної сільської, селищної, міської ради, які у разі анулювання дозволу вносять відповідну інформацію до реєстру дозволів.

Умови та випадки надання послуги

Дозвіл може бути анульовано виконавчим органом відповідної сільської, селищної, міської ради у разі:подання особою, яка отримала дозвіл, заяви про його анулювання та оригіналу дозволу або його дубліката;наявності відомостей про припинення юридичної особи або підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця, що отримали дозвіл.У разі анулювання дозволу за заявою особи, яка отримала дозвіл, така особа може отримати новий дозвіл відповідно до вимог Типового порядку.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Виконавчі комітети сільських, селищних, міських рад

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява | Відомості про припинення юридичної особи або підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця, що отримали дозвіл

Строки

Звичайне надання: 10 днів (календарні)

Результати

Анулювання дозволу на порушення об’єктів благоустрою, Відмова у анулюванні дозволу на порушення об’єктів благоустрою.

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Міністерство розвитку громад та територій України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии