Зміни до паспорта прив’язки тимчасової споруди

Якщо ви вирішили змінити естетичний вигляд тимчасової споруди, необхідно внести зміни до паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності. Для цього потрібно звернутись до районної державної адміністрації чи виконавчого органу сільської (селищної, міської) ради з відповідним пакетом документів.

Умови та випадки надання послуги

У разі коли власник (користувач) має намір змінити естетичний вигляд тимчасової споруди, він звертається до відповідного органу з питань містобудування та архітектури з письмовою заявою щодо внесення змін до паспорта прив’язки у частині ескізів фасадів.Орган з питань містобудування та архітектури розглядає нові ескізи фасадів тимчасової споруди впродовж десяти робочих днів з дня подання такої заяви та за відсутності обґрунтованих заперечень керівник (заступник) органу з питань містобудування та архітектури візує нові ескізи фасадів тимчасової споруди.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Районні, районні у містах Києві та Севастополі державні адміністрації, Виконавчі комітети сільських, селищних, міських рад, Центр надання адміністративних послуг

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява | Паспорт прив’язки тимчасової споруди | Нові ескізи фасадів

Строки

Звичайне надання: 10 днів (робочі)

Результати

Завізовані нові ескізи фасадів тимчасової споруди

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Міністерство розвитку громад та територій України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии