Анулювання дозволу на розміщення зовнішньої реклами

У разі необхідних підстав дозвіл на розміщення завнішньої реклами може бути анульовано за заявою суб’єкта господарювання або уповноваженої ним особи. Анулювання дозволу здійснюється дозвільними органами через центр надання адміністративних послуг.

Умови та випадки надання послуги

Розміщення зовнішньої реклами у населених пунктах проводиться на підставі дозволів, що надаються виконавчими органами сільських, селищних, міських рад, а поза межами населених пунктів – на підставі дозволів, що надаються обласними державними адміністраціями, а на території Автономної Республіки Крим – Радою міністрів Автономної Республіки Крим, в порядку, встановленому цими органами на підставі типових правил, що затверджуються Кабінетом Міністрів України.Однією з підстав для анулювання дозволу на розміщення зовнішньої реклами є звернення суб’єкта господарювання із заявою про анулювання документа дозвільного характеру.Із заявою необхідно звертатися до центру надання адміністративних послуг.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації, Виконавчі комітети сільських, селищних, міських (крім міст обласного значення) рад, Центр надання адміністративних послуг за місцем провадження діяльності

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява встановленого зразка

Строки

Звичайне надання: 10 днів (робочі)

Результати

Анулювання дозволу на розміщення зовнішньої реклами

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Міністерство розвитку громад та територій України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии