Технічна документація з бонітування ґрунтів

Технічна документація з бонітування ґрунтів, економічної оцінки земель та нормативної грошової оцінки земельних ділянок затверджується відповідною сільською, селищною, міською радою. Протягом місяця з дня надходження технічної документації з бонітування ґрунтів, економічної оцінки земель, нормативної грошової оцінки відповідна сільська, селищна, міська рада розглядає та приймає рішення про затвердження або відмову в затвердженні такої технічної документації.

Умови та випадки надання послуги

Бонітування ґрунтів – це порівняльна оцінка якості ґрунтів за їх основними природними властивостями, які мають сталий характер та суттєво впливають на врожайність сільськогосподарських культур, вирощуваних у конкретних природно-кліматичних умовах.
Бонітування ґрунтів проводиться за 100-бальною шкалою. Вищим балом оцінюються ґрунти з кращими властивостями, які мають найбільшу природну продуктивність.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Виконавчі комітети сільських, селищних, міських рад

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява | Витяг з технічної документації про нормативно грошову оцінку земельної ділянки – з бонітування ґрунтів | Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців | Довіреність (оригінал або нотаріально посвідчена копія) (у разі, якщо документи подаються уповноваженою особою)

Строки

Звичайне надання: 30 днів (календарні)

Результати

Затвердження технічної документації з бонітування ґрунтів, Відмова у затвердженні технічної документації з бонітування ґрунтів

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии