Експлуатаційний дозвіл на провадження діяльності, пов’язаної з виробництвом та зберіганням харчових продуктів тваринного походження

Для виробництва та зберігання харчових продуктів тваринного походження, підприємству потрібно отримати експлуатаційний дозвіл. Для отримання експлуатаційного дозволу оператор ринку подає заяву та перелік харчових продуктів, які планується виробляти та зберігати. Рішення про видачу дозволу приймає територіальний орган Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів.

Умови та випадки надання послуги

Умовою для отримання адміністративної послуги є відповідність заявлених потужностей санітарним заходам за результатами їх інспекції (огляду).

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Територіальні органи Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява про видачу експлуатаційного дозволу оператору ринку, що провадить діяльність, пов’язану з виробництвом та/або зберіганням харчових продуктів тваринного походженняю. | Перелік харчових продуктів, що планується виробляти та/або зберігати.

Строки

Звичайне надання: 30 днів (робочі)

Результати

Видача дозволу для провадження діяльності операторів потужностей (об’єктів), пов’язаної з виробництвом та/або зберіганням харчових продуктів тваринного походження

Вартість

Звичайне надання:

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии