Ордер на видалення зелених насаджень

Для здійснення видалення зеленого насадження необхідно обов’язкового оформити ордер. Для цього потрібно звернутись до сільської, селищної, міської ради з відповідним пакетом документів.

Умови та випадки надання послуги

Видалення зелених насаджень здійснюється у разі:- виконання підготовчих і будівельних робіт на об’єктах відповідно до статей 35-37 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”;- знесення аварійних, сухостійних і фаутних дерев, а також самосійних і порослевих дерев з діаметром кореневої шийки не більш як 5 сантиметрів;- ліквідації аварійної ситуації на інженерних мережах населеного пункту;- відновлення світлового режиму в житловому приміщенні, що затіняється деревами;- проведення ремонтних та експлуатаційних робіт в охоронній зоні повітряних ліній електропередачі, на трансформаторній підстанції і розподільному пункті системи енергопостачання, мережі водо-, теплопостачання та водовідведення, телекомунікаційній і кабельній електромережі;- досягнення деревом вікової межі;- провадження господарської діяльності на території розсадників з вирощування декоративних дерев та кущів;- ліквідації наслідків стихійного лиха, аварійної та надзвичайної ситуації.Видалення зелених насаджень на території населеного пункту здійснюється за рішенням виконавчого органу сільської, селищної, міської ради на підставі ордера.
Документи, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт є підставою для видалення зелених насаджень після обстеження земельної ділянки та складання акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню. У цьому разі видалення зелених насаджень не потребує дозволу (ордера).Відновна вартість визначається на підставі акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, та сплачується до прийняття об’єкта в експлуатацію. Розмір відновної вартості видалених зелених насаджень зменшується на суму, передбачену проектною документацією на озеленення території.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Виконавчі комітети сільських, селищних, міських (крім міст обласного значення) рад

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява про видалення зелених насаджень | Акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню (не подається, обстеження проводиться в присутності заявника) | Документ про сплату відновної вартості зелених насаджень, що підлягають видаленню (крім випадків, передбачених пунктом 6 Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників в населених пунктах) (сплачується після обстеження зелених насаджень) | Документ, що засвідчує повноваження (у разі необхідності)

Строки

Звичайне надання: 45 днів (календарні)

Результати

Ордер на видалення зелених насаджень

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Міністерство розвитку громад та територій України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии