Створення відокремленого підрозділу юрособи

Однією з форм розширення або удосконалення функцій юридичної особи є створення відокремлених підрозділів, які бувають двох видів: філія та представництво. Філією є відокремлений підрозділ юрособи, що розташований поза її місцезнаходженням та здійснює всі або частину її функцій. Представництвом є відокремлений підрозділ юрособи, що розташований поза місцем її розташування та здійснює представництво і захист інтересів юрособи. Для реєстрації створення такого відокремленого структурного підрозділу потрібно звернутись до суб’єкта надання адміністративної послуги з необхідним пакетом документів.

Умови та випадки надання послуги

Державна реєстрація проводиться за відсутності підстав для зупинення розгляду документів та відмови у державній реєстрації протягом 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.
Зупинення розгляду документів здійснюється у строк, встановлений для державної реєстрації.
Строк зупинення розгляду документів, поданих для державної реєстрації, становить 15 календарних днів з дати їх зупинення.При поданні заяви пред’являється паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу, передбачений Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус».

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації, Відділи державної реєстрації актів цивільного стану, Виконавчі комітети сільських, селищних, міських рад

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява про отримання послуги | Паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу | Примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) рішення уповноваженого органу управління юридичної особи про створення відокремленого підрозділу

Строки

Звичайне надання: 1 день (календарні)

Результати

Державна реєстрація створення відокремленого підрозділу юридичної особи (крім громадського формування), Відмова у державній реєстрації створення відокремленого підрозділу юридичної особи (крім громадського формування)

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Міністерство юстиції України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии