Всі державні послуги

Внесення оновленої інформації до Державного реєстру імпортозаміщення та кооперації в оборонно-промисловому комплексі

Для оновлення інформації, яка міститься у Державному реєстрі імпортозаміщення та кооперації в оборонно-промисловому комплексі суб’єкту господарювання необхідно подати Мінекономіки за встановленою формою необхідні відомості та супровідний лист, підписаний уповноваженою особою суб’єкта господарювання.

Анулювання ліцензії у сфері використання ядерної енергії

У разі припинення суб’єктом господарювання діяльності у сфері використання ядерної енергії необхідно анулювати ліцензію. Для анулювання ліцензії необхідно подати відповідну заяву у довільній формі до Державної інспекції ядерного регулювання України.

Видача окремого дозволу на експлуатацію ядерної установки після виникнення радіаційних аварійних ситуацій

Експлуатуюча організація для експлуатації ядерної установки після виникнення радіаційних аварійних ситуацій або реалізації проектних вихідних подій з радіаційними наслідками, або перевищення проектних експлуатаційних меж пошкодження ядерного палива має отримати на такі роботи окремий дозвіл. Дозвіл видається Державною інспекцією ядерного регулювання України за заявою організації.

Видача окремого дозволу на пуск ядерної установки після плановопопереджувального ремонту

Експлуатуюча організація для пуску ядерної установки після плановопопереджувального ремонту з перевантаженням активної зони має отримати на такі роботи окремий дозвіл. Дозвіл видається Державною інспекцією ядерного регулювання України за заявою організації.

Видача окремого дозволу на виконання робіт чи операцій на етапі зняття з експлуатації ядерної установки

Експлуатуюча організація, яка планує виконувати певні види робіт чи операцій на етапі зняття з експлуатації ядерної установки має отримати на такі роботи окремий дозвіл. Дозвіл видається Державною інспекцією ядерного регулювання України за заявою організації.

Видача ветеринарно-санітарного паспорта на тварину

Переміщення домашніх собак і котів здійснювється виключно за ветеринарно-санітарними паспортами на домашню тварину встановленого зразка. Для його отримання власники тварин мають пройти клінічний огляд тварини звернувшись для цього до однієї із державних установ ветеринарної медицини.

Дозвіл на утворення територіально відокремленого структурного підрозділу іноземного закладу вищої освіти

Провадження освітньої діяльності територіально відокремленим структурним підрозділом іноземного закладу вищої освіти здійснюється на підставі дозволу, виданого МОН. Іноземний заклад вищої освіти під час подання документів має входити до одного з міжнародних рейтингів QS World University Rankings, The Times Higher Education World University Rankings, Academic Ranking of World Universities — World Top 500 Universities і посідати при цьому місце не нижче ніж 3000. Не надається дозвіл на утворення територіально відокремленого структурного підрозділу іноземного закладу вищої освіти, який є юридичною особою з іноземними інвестиціями держави-агресора або держави-окупанта або юридичною особою, зареєстрованою на території держави-агресора або держави-окупанта, або юридичною особою, кінцевий бенефіціарний власник (контролер) якої є резидентом держави-агресора або держави-окупанта.

Погодження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, розташованих на території пам’яток місцевого значення

Погодження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, розташованих на території пам’яток місцевого значення, їх охоронних зон та охоронюваних археологічних територіях належить до компетенції обласних, Київської та Севастопольської місцевої державної адміністрації. Для погодження потрібно звернутись до суб’єкта надання адміністративної послуги з необхідним пакетом документів.

Видача довідки суб’єктам видавничої справи

Для підтвердження того що за останні 12 місяців вітчизняним видавництвом та/або підприємством розповсюдження випущено та/або розповсюджено не менш як 50 відсотків книжкової продукції державною мовою Держкомтелерадіо видається довідка. Така довідка, як правило отримується суб’єктами видавничої справи для можливості укладення ними договорів оренди приміщень.

Видача паспорта пасіки

Паспорт пасіки є документом, який ідентифікує пасіку та встановлює ветеринарно-санітарний стан бджолиних сімей. Видача такого паспорта здійснюється територіальними органами Держпродспоживслужби.