Підтримайте Збройні сили України! 🇺🇦

Приватні виконавці

Приватний виконавець -
Якименко Андрій Олександрович

15 коментарів
Інформація з реєстру приватних виконавців станом на 12.04.2024
Стан виконавця:
Виконавчий округ:
Номер посвідчення: 709
Дата видачі посвідчення: 25.06.2021
Дата рішення про надання права на здійснення діяльності: 17.06.2021
Дата внесення до реєстру: 20.09.2021
Електронна пошта виконавця: [email protected]
Адреса, телефон приватного виконавця:

69035, Запорізька обл., м. Запоріжжя, вулиця Сталеварів, 17, 84, тел. +380731340777, факс +380443344181, моб. +380681340777

Помічники приватного виконавця: Кривонос І. А.

Відгуки щодо діяльності приватного виконавця

0 0 голосів
Рейтинг
Підписатися
Сповістити про
guest
15 Коментарі
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Людмила Ивновна Ж.
Людмила Ивновна Ж.
3 місяців тому

А он живой? В офис я приходила три дня подряд — никого нет. На звонки отвечает женский голос с обещанием, что обязательно перезвонит… но звонков нет. Потому пора интересоваться вам, его коллеги,что с ним случилось? В МВД этим заниматься не хотят… а мне нужен Якименко А.А.!!!!!!!!!!! Потому что только он может снять арест с моего счета и с пенсионной карточки!!! Я — не эльф, чтобы питаться воздухом!!!

Дарія
Дарія
3 місяців тому

Скажіть будь ласка, ви знайшли його?

Аноним
Аноним
3 місяців тому

конченая мразь, которая не брезгует снять даже соц.выплаты у человека с оккупации.

Тетяна
Тетяна
2 місяців тому

Всім, хто постраждав від дій Якименко у кого були порушені права і закони телефонуйте 0964203180

Тетяна
Тетяна
2 місяців тому

Негайно знайти Якименко. Хто кришує на посаді шахрая злодія Якименко. На роботі відсутній. Телефони не відповідають, помічники призрачні що таке закони навіть не чув. Об’єднуємося народ і відкриваємо кримінальне провадження. Бо таким місце в тюрмі.

Тетяна
Тетяна
2 місяців тому

Я вимагаю негайного ефективного правового захисту згідноміднародного інтернаціогального законодавства, статті 13 Конвенції, ви повинні забезпечити поновлення порушеного права

«Нікого не може бути піддано катуванню або нелюдському чи такому, що принижує гідність, поводженню або покаранню». У міжнародній практиці (ч. 1 ст. 1 Конвенції ООН проти катувань та інших жорстоких, нелюдських або таких, що принижують гідність, видів поводження і покарання від 10.12.1984) під катуванням мають на увазі «будь-яку дію, якою будь-якій особі навмисне заподіюються сильний біль або страждання, фізичне чи моральне, щоб отримати від неї або від третьої особи відомості чи визнання, покарати її за дії, які вчинила вона або третя особа чи у вчиненні яких вона підозрюється, а також залякати чи примусити її або третю особу, чи з будь-якої причини, що ґрунтується на дискримінації будь-якого виду, коли такий біль або страждання заподіюються державними посадовими особами чи іншими особами, які виступають як офіційні, чи з їх підбурювання, чи з їх відома, чи за їх мовчазної згоди»

Тетяна
Тетяна
2 місяців тому

Конвенція про незастосування строку давності до воєнних злочинів і злочинів проти людства від 26 жовтня 1968 р.,
Конвенція про запобігання злочину геноциду і покарання за нього від 9 грудня 1948 р.;
Конвенція Організації Об’єднаних Націй про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок Загальна декларація прав людини 1948 p.,
Міжнародний пакт про економічні, соціальні і культурні права
Міжнародний пакт про громадянські і політичні права, прийняті ООН у 1966 p.,
Конвенція про статус осіб без громадянства 1954 р. та ін.);
конвенції, що мають на меті захист індивіда від зловживань з боку державних органів і посадових осіб.
Конвенцію про захист осіб у зв’язку з автоматизованою обробкою персональних даних від 28 січня 1981 року (ЕТS № 108);

Україна, що взяла на себе зобов’язання виконувати міжнародні конвенції, у тому числі про права людини, повинна керуватися принципами і нормами цих угод у своєму внутрішньому законодавстві. Держави, що взяли на себе зобов’язання виконувати міжнародні документи про права людини, зобов’язані створити умови для здійснення і захисту прав кожної людини. Отже, міжнародні стандарти щодо основних прав, свобод людини і громадянина є важливими і мають значний вплив на внутрішнє законодавство як України, так і інших держав. Україна повинна забезпечувати механізм реалізації захисту прав та свобод своїх громадян. Це невід’ємна складова демократичної держави.

Тетяна
Тетяна
2 місяців тому

Повністю підробили документи нотаріус і виконавець а тепер я йому що повинна довести, що він злодій, шахрай?
Створено виконавчий напис № 27323 від 20.05.2021 року на суму 17 342,30 грн.Якименко Андрій Олександрович , 69035, Запорізька обл., м. Запоріжжя, вулиця Сталеварів, 17, 84, тел. +380731340777, факс +380443344181 ( номер не працює), моб. +380681340777, [email protected], номер посвідчення 0709 від 25.06.2021
Це підробка документів? Так.Ні.
За вказаними параметрами пошуку інформації не знайдено
Приватного нотаріус Грисюк Олена Василівна, не вказала в виконавчому написі номер своєї ліцензії за № 6014, по запиту отримана інформація з Міністерства юстиції на сьогодні: вона відкликана і при перевірці на єдиному реєстру нотаріусів запис відсутній. При наведенні на Quick Response code нотаріально завіреного документа виконавчого напису немає інформації про нотаріуса.
Це підробка документів? Так.Ні.

«14»січня 2022року була направлена ЗАЯВА про ознайомлення з матеріалами виконавчого провадження, де повинен бути документ на перерахування цільового призначенням коштів. Платіжка на перерахування з цільовим призначенням. Її немає.
Кілометри переписки, вимог і скасувань ні до чого не привели.
Акт узгодження суми відсутній. Мало того, що документи підробили, так ще й суму взяли з потолка.

Тетяна
Тетяна
2 місяців тому

З практики розгляду справ Вищим господарським судом України вбачається, що акт звірки взаємних розрахунків не є зведеним бухгалтерським регістром і первинним бухгалтерським документом у розумінні Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999 р. № 996-XIV, а належними доказами, які підтверджують наявність або відсутність зобов’язань сторін, є первинні бухгалтерські документи. Тому акт звірки взаємних розрахунків може вважатися належним доказом лише в разі підтвердження відображених у ньому операцій первинними бухгалтерськими документами та зведеними бухгалтерськими регістрами. Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 164-2. Порушення законодавства з фінансових питань, ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ ЛИСТ від 20.02.2017 р. N 25-16/104
Статтею 627 Цивільного кодексу України визначено, що відповідно до статті 6 цього Кодексу сторони є вільними в укладенні договору, виборі контрагента та визначенні умов договору з урахуванням вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, звичаїв ділового обороту, вимог розумності та справедливості.
Відповідно до статті 526 Цивільного кодексу України зобов’язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог – відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться.
Ст.353. Кримінального Кодексу України: Самовільне присвоєння владних повноважень. Самовільне присвоєння владних повноважень. Так.Ні.

Тетяна
Тетяна
2 місяців тому

Стаття 334. Момент набуття права власності за договором 3.Право власності на майно за договором, який підлягає нотаріальному посвідченню, виникає у набувача з моменту такого посвідчення або з моменту набрання законної сили рішенням суду про визнання договору, Так. Ні?
Згідно з частиною 2 статті 215 ЦКУ недійсним є правочин, якщо його недійсність встановлена законом (нікчемний правочин). У цьому разі визнання такого правочину недійсним судом не вимагається.Так. Ні?
Частиною 1 статті 220 ЦКУ визначено, що в разі недодержання сторонами вимоги закону про нотаріальне посвідчення договору такий договір є нікчемним.Так. Ні?
Положеннями ст. 28 Закону України «Про нотаріат» передбачено, що для забезпечення відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок вчиненої нотаріальної дії та/або іншої дії, покладеної на нотаріуса відповідно до закону, приватний нотаріус зобов’язаний до початку зайняття приватною нотаріальною діяльністю укласти договір страхування цивільно-правової відповідальності. Мінімальний розмір страхової суми становить тисячу мінімальних розмірів заробітної плати. З 1 грудня 2021 р. мінімальний розмір страхової суми становить 6 500 000 гривень. Так. Ні?
4.Нотаріус не вправі здійснювати нотаріальну діяльність за межами свого нотаріального округу, за винятком заміщення інших нотаріусів у випадках, передбачених Законом.
Тимчасово, на період до припинення або скасування воєнного стану в Україні, введеного Указом Президента України “Про введення воєнного стану в Україні” від 24 лютого 2022 року № 64/2022, затвердженим Законом України “Про затвердження Указу Президента України “Про введення воєнного стану в Україні” від 24 лютого 2022 року № 2102-IX:
фізичні особи – боржники, ( а це не про мене, але і у фізособи хоч якісь права є, а що проти лома немає прийома? Є інший лом!) на кошти яких накладено арешт органами державної виконавчої служби, приватними виконавцями, можуть здійснювати видаткові операції з поточного рахунку на суму в розмірі, що протягом одного календарного місяця не перевищує двох розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом про Державний бюджет України на 1 січня поточного календарного року, ( а це сума 13400 грн) а також сплачувати податки, збори без урахування такого арешту, за умови що такий поточний рахунок визначений для здійснення видаткових операцій у порядку, встановленому цим підпунктом. Звернення стягнення у межах зазначеної суми на такому рахунку не здійснюється. Так. Ні?

Тетяна
Тетяна
2 місяців тому

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

15.11.2016 № 3238/5

Зареєстровано в Міністерстві

юстиції України

16 листопада 2016 р.

за № 1487/29617

Про затвердження Положення про офіс приватного виконавця

{Із змінами, внесеними згідно з Наказами Міністерства юстиції

№ 1277/5 від 07.04.2021

№ 4441/5 від 10.12.2021}

Відповідно до статей 17, 26 Закону України “Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів” НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Положення про офіс приватного вик5. Якщо складено акт про невідповідність офіса вимогам, приватний виконавець має право повторно подати заяву про перевірку офіса після приведення його у відповідність з вимогами, встановленими розділом ІІ цього Положення. У цьому випадку перевірка проводиться в порядку, встановленому пунктом 2 розділу ІІІ цього Положення.онавця, що додається.

В офісі Якоіенка пусто. Телефони не відповідають. Законів ніхто не притримується. Знову питання хто кришує того, хто одною рукою накладає арешт і ховається, або вимагає взятки за розблокування рахунку. Хто кришує ця мразоту? Бо законів він не знає, не виконує і на робочому місці не знаходиться.

Перевірити негайно, бо хлопчик загрався в бога, зараз він діє як лодій шахрай внутрішній окупант і враз всі його дії свідчать про повалення державності і конституційного ладу.

Тетяна
Тетяна
2 місяців тому

Я зателефонувала в КОМУНАРСЬКИЙ ВІДДІЛ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ У МІСТІ ЗАПОРІЖЖІ ПІВДЕННОГО МІЖРЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М. ОДЕСА)
код ЄДРПОУ 35037364
Адреса: Україна, 69104, Запорізька область,
місто Запоріжжя, вулиця Європейська, будинок 16
Пошта: [email protected]
Телефон:+380 (61) 769-81-87, +380 (50) 728-98-23
там сказали такого виконавця в них немає.
Це що таке?
Якименко Андрій Олександрович ви кому підпорядковується?
Так і сьогодні немає на робочому місці і телефони не відповідають.
Буду шукати далі, хто кришує чорного нотаріуса і чорного виконавця.

Світлана
Світлана
2 місяців тому
Відповісти  Тетяна

ця криса не підпорядковується державній виконавчій службі. його може перевірити лише мінюст, але до них хрін дозвонишся. а хтось кришує з бандюганів, бо вже давно голову відбили би.

Юлія
Юлія
2 місяців тому

Хамло

Тетяна
Тетяна
2 місяців тому

У Києві судитимуть нотаріуса та його помічницю за підробку документів

Нотаріус Київського міського нотаріального округу, перебуваючи з-за кордоном, доручив своїй помічниці від його імені здійснювати нотаріальну діяльність. Упродовж півтора року порушниця займалась незаконною діяльністю та підроблювала довіреності для клієнтів. Досудове розслідування у кримінальному провадженні завершено, обвинувальний акт скеровано до суду.

Нагадаємо, що у серпні 2023 року слідчі столичного главку поліції за оперативного супроводження кіберполіції Національної поліції України та за процесуального керівництва Київської міської прокуратури задокументували протиправну діяльність приватного нотаріуса та його помічниці, які налагодили схему одержання незаконного прибутку від несанкціонованого втручання в роботу інформаційних автоматизованих мереж, підробки документів та їх використання.

Під час досудового розслідування правоохоронці встановили, що один з приватних нотаріусів у Печерському районі Києва, маючи іноземне громадянство, виїхав за кордон та підговорив свою помічницю щодо проведення нотаріальних дій від його імені. Жінка за відсутності нотаріуса використовувала його робочий комп’ютер, бланки нотаріальних дій, печатки та електронний цифровий підпис, таким чином підроблювала довіреності для клієнтів. Правопорушниця здійснювала несанкціоноване втручання в Єдиний реєстр спеціальних бланків нотаріальних документів та Єдиний реєстр довіреностей, що призвело до підробки інформації.

Слідчі повідомили правопорушникам про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 358 – підроблення документів, збут чи використання підроблених документів, ч. 3. ст. 27. ч. 5 ст. 361, ч. 5 ст. 361 Кримінального кодексу України – несанкціоноване втручання в роботу інформаційних (автоматизованих) мереж, якщо вони призвели до підробки інформації, вчинених повторно, під час дії воєнного стану.

Наразі досудове розслідування завершено, обвинувальний акт скеровано до суду. Зловмисникам загрожує до 15-ти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Поліція Києва