Юридичний інформаційний проект про виконавче провадження та примусове стягнення боргів. Корисна інформація для боржників, стягувачів та виконавців.

Хакерами зламано сайт Головного управління юстиції у Одеській області

На сторінці управління в мережі facebook міститься наступна інформація: «Головне територіальне управління юстиції в Одеській області повідомляє про тимчасове відключення веб-сайту, у зв’язку з встановленням обставин, що могли спричинити технічні збої у його роботі. На теперішній час, за підтримки працівників Управління Служби безпеки України та Причорноморського управління кіберполіції ведеться робота по встановленню причин даного інциденту. Найближчим часом робота веб-сайту буде відновлено».

Кіберактівіст під ніком Sean Brian Townsend, який є членом «Українського кіберальянса» повідомив що, атака на сервер була здійснена через уразливість під назвою FileInclusion. В результаті атаки, сотні гігабайт документів Мін’юсту опинилися у відкритому доступі. Всі диски від C до F були доступні для читання і запису.

«Закривати уразливості пізно. Все, що могло трапитися — вже сталося. Сервер, а можливо і вся мережа управління юстиції в Одеській області повністю скомпрометовані невідомими хакерами. Можливо двічі. Можливо російськими. Його потрібно негайно вимкнути і провести розслідування. Сайт лагодити марно, я впевнений, що це не єдина вразливість. Єдине, що можна і потрібно зробити — все вимкнути, забекапіть в офлайні, відформатувати всі комп’ютери в мережі і побудувати її заново з нуля », — говорить експерт.

comments powered by HyperComments
Правовий путь © 2017
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на «Правовий путь»