Земельна юридична практика


Спори щодо землі 

Надаємо допомогу в питаннях, пов’язаних з правом власності на землю, включаючи визначення прав та обов’язків сторін, а також справедливий поділ спільної землі. 

Спори щодо використання землі

Допомагаємо вирішувати питання, пов’язані з визначенням місця використання землі, встановленням прав на землю та обов’язків, а також визначенням розміру орендної плати. 

Спори щодо оренди землі 

Надаємо допомогу в питаннях визначення, виплати та перегляду розміру орендної плати за землю або на іншу нерухомість після розірвання договору оренди. 

Спори щодо прав на землю 

Допомагаємо вирішувати спори про визначення, відновлення або позбавлення прав на землю. 

Спори щодо укладання та розірвання договорів оренди 

Надаємо допомогу в питаннях визнання договору оренди недійсним, укладання договору оренди особами, які перебувають під опікою або піклуванням, або укладання договору оренди громадянами України за кордоном.

Юридична підготовка земельної ділянки до продажу

Допомагаємо нашим клієнтам забезпечити правову чистоту земельних ділянок перед їхнім продажем. Проводимо комплексну юридичну підготовку, включаючи перевірку документації, вирішення правових питань та виправлення можливих недоліків. Гарантуємо професійний підхід та захист інтересів наших клієнтів на кожному етапі процесу продажу земельної ділянки.

Osvita.legalway.org

ВНЗ, коледжи, училища, школи

Finance.legalway.org

Банки, фінансові установи, колекторські компанії

Agro.legalway.org

Оцінювачі, геодезисти, землевпорядники

Підтримайте
Збройні сили України! 🇺🇦