Підтримайте Збройні сили України! 🇺🇦

Зняття арешту з банківського рахунку, відкритого для отримання заробітної плати, стипендії, пенсії, соціальної допомоги

Арешт на кошти в банку може бути накладено на підставі постанови державного або приватного виконавця, який відкрив виконавче провадження.

Для зняття арешту з банківського рахунку, на якому зберігається заробітна плата, стипендія, пенсія, соціальна допомога та інші соціальні виплати можна діяти наступним чином:

  1. Отримати від банку копію постанови про арешт коштів. (Щоб зрозуміти підстави винесення такої постанови та номер виконавчого провадження).
  2. Отримати від банку довідку або виписку за весь період дії рахунку, в якій буде зазначено, що рахунок використовується виключно для отримання заробітної плати, стипендії, пенсії, соціальної допомоги та інших соціальних виплат.
  3. Отримати довідку з місця роботи або пенсійного фонду про отримання зарплати/пенсії на арештований виконавцем рахунок.
  4. Звернутись до виконавця з заявою про зняття арешту з банківського рахунку надавши вищезазначені докази.

До виконавця краще звернутися офіційним листом з підписом та датою на офіційну адресу державної виконавчої служби або приватного виконавця. Також можна направити копію листа та доказів на електронну пошту.

Якщо виконавець не реагує на ваше звернення або відмовляється знімати арешт, можна звертатись до суду з позовом про зняття арешту з майна (коштів) у виконавчому провадженні або підготувати скаргу на дії державного виконавця.

Якщо Вам необхідна консультація в питанні зняття арешту з банківського рахунку або допомога в складанні позовної заяви, скарги на приватного чи державного виконавця, звертайтесь через форму Допомога +.

3 2 голосів
Рейтинг
Підписатися
Сповістити про
guest
5 Коментарі
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ольга
Ольга
6 місяців тому

Мы собрали весь пакет необходимых документов,а эта особа Заира Шавлукова затягивает с ответом, мы идём в суд.Ей все равно на детей маленьких и на то что они с голодуют … Жалобу мы уже пишем на Вас…

Максим
Максим
5 місяців тому

Здравствуйте как можно с вами связаться?

Олександр
Олександр
5 місяців тому
Відповісти  Максим

Де ділась Микитин Оксана Степанівна

Олександр
Олександр
5 місяців тому
Відповісти  Максим

Дуже потрібно з нею зв’язатися

Юлия
Юлия
5 місяців тому

После оплаты всего долга карта по прежнему арестована. Исполнитель пропала, трубку не берет. Просто аферистка исполнитель Овсиенко Алла Викторовна.