Підтримайте Збройні сили України! 🇺🇦

Зняття арешту з банківського рахунку, відкритого для отримання заробітної плати, стипендії, пенсії, соціальної допомоги

61 коментар

Арешт на кошти в банку може бути накладено на підставі постанови державного або приватного виконавця, який відкрив виконавче провадження.

Для зняття арешту з банківського рахунку, на якому зберігається заробітна плата, стипендія, пенсія, соціальна допомога та інші соціальні виплати можна діяти наступним чином:

  1. Отримати від банку копію постанови про арешт коштів. (Щоб зрозуміти підстави винесення такої постанови та номер виконавчого провадження).
  2. Отримати від банку довідку або виписку за весь період дії рахунку, в якій буде зазначено, що рахунок використовується виключно для отримання заробітної плати, стипендії, пенсії, соціальної допомоги та інших соціальних виплат.
  3. Отримати довідку з місця роботи або пенсійного фонду про отримання зарплати/пенсії на арештований виконавцем рахунок.
  4. Звернутись до виконавця з заявою про зняття арешту з банківського рахунку надавши вищезазначені докази.

До виконавця краще звернутися офіційним листом з підписом та датою на офіційну адресу державної виконавчої служби або приватного виконавця. Також можна направити копію листа та доказів на електронну пошту.

Якщо виконавець не реагує на ваше звернення або відмовляється знімати арешт, можна звертатись до суду з позовом про зняття арешту з майна (коштів) у виконавчому провадженні або підготувати скаргу на дії державного виконавця.

Якщо Вам необхідна консультація в питанні зняття арешту з банківського рахунку або допомога в складанні позовної заяви, скарги на приватного чи державного виконавця, звертайтесь через форму Допомога +.

2.3 13 голосів
Рейтинг
Підписатися
Сповістити про
guest
61 Коментарі
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ольга
Ольга
2 роки тому

Мы собрали весь пакет необходимых документов,а эта особа Заира Шавлукова затягивает с ответом, мы идём в суд.Ей все равно на детей маленьких и на то что они с голодуют … Жалобу мы уже пишем на Вас…

Максим
Максим
2 роки тому

Здравствуйте как можно с вами связаться?

Олександр
Олександр
1 рік тому
Відповісти  Максим

Де ділась Микитин Оксана Степанівна

Катери
Катери
9 місяців тому
Відповісти  Олександр

Появилась,чума сука

Олександр
Олександр
1 рік тому
Відповісти  Максим

Дуже потрібно з нею зв’язатися

Юлия
Юлия
2 роки тому

После оплаты всего долга карта по прежнему арестована. Исполнитель пропала, трубку не берет. Просто аферистка исполнитель Овсиенко Алла Викторовна.

Алина
Алина
4 місяців тому
Відповісти  Юлия

Они все аферисты и мошеники Они работают по договорнякам и зарабатывают на несчастных незаконно деньги. Вопрос поднимался не раз о закрытии должности Частный исполнитель и передать все полномочия Государственным исполнителям. Нужно писать жалобы в министерство юстиции и требовать . Эти сволочи обогащаются на людях прикрываясь законом.

Inessa
Inessa
3 місяців тому
Відповісти  Алина

А кто знает, как написать правильно жалобу на нотариуса, даже переписку сохранила. Сволочь редкая. И вообще, совет из личного опыта – чего -то добиться от нотариуса, заблокировавшего карту, можно только через суд. А тут считайте, если тело кредита + услуги адвоката (около 7000) не намного меньше суммы, указанной в ВП, лучше вообще никаких телодвижений не делать – пока всю сумму не спишут, карту не разблокируют

Карина
Карина
1 місяць тому
Відповісти  Inessa

⁸а списывают они сами?или нужно самим добиваться?

Вадим
Вадим
1 рік тому

Допомога +

Олеся Чепига
Олеся Чепига
9 місяців тому

Чому наклали арешт на кошти адже в мене немає заборгованості

Галина
Галина
9 місяців тому

Мени арештовано рахунок приватбанку в чому справа. Номер Вп:70397043 що за сума 10417.91

Надія Приймак з Плавінською Іриною Віталіівною енс
Надія Приймак з Плавінською Іриною Віталіівною енс
9 місяців тому

Не можу завʼязатися з яз

Надія Приймак з Плавінською Іриною Віталіівною енс
Надія Приймак з Плавінською Іриною Віталіівною енс
9 місяців тому

Мені арештували банківський рахунок,а штраф оплачено і енну кількість знімають з рахунку,всьому справа , при оплаті 680 гривень,знято 4200-це в якому розмірі,не ігноруйте,бо буду скаржитися вище,Ірино Віталіївна.

Марина
Марина
9 місяців тому

Як мені зібрати всі ці документи, якщо я перебуваю за кордоном? Вони забрали і заарештували мою картку для виплати пенсій і допомоги на дітей. І це не вперше! До війни я надавав усі документи, а тепер як це зробити?

антон
антон
9 місяців тому

пидарасы

Ольга
Ольга
9 місяців тому

розблокувати карту для соціальних виплат

Людмила
Людмила
9 місяців тому

Кірсанов С.І.заблокував пенсійну картку,заява подана ще 18.05.23 на розблокування,вже тиждень не можу отримати пенсію.Трубку не бере.Просто немає слів.Доречи заблоковано ще й картку Є-Підтримка,навіщо ??1000 грн.з неї мною перераховані на підтримку ЗСУ.

Ольга
Ольга
9 місяців тому

Контора. ,Я за кордоном , мені заблоковано рахунок , за старою адресою є борг, де я вже 3 роки не мешкаю . Це не мій борг . Не можу дозвонитись . Як мені бути , листа писала ще тиждень тому , нема відповіді .

Антонина
Антонина
9 місяців тому

Как связаться с Олейник Олег Иванович пристав г Краматорска и не берет трубку заблокировал соц карты

Олександр
Олександр
9 місяців тому

Шановна Мазур Людмила Миколаївна. Мене звати Акименко Олександр Миколайович. Я на даний час перебуваю в зоні бойових дій. Мій банківський рахунок заблоковано Вами нібито за не сплачені борги. Нагадую що я ВАМ приносив довідку із приват банку про те що я перед банком погасив усі борги. Минув майже рік. Ви можете пояснити, чи як?

Олександр
Олександр
9 місяців тому

Я оплатив штраф, а рахунок не розблокували, що робити?

Леонид
Леонид
8 місяців тому

Доброго дня,у мене є проблема,всі картки які я відкриваю у банку України блокують, тому що я не сплатив борг у розмірі 765 грн,у мене є питання до Кравченко Катерини це мій виконавець який мене забовьязав сплатити штраф у розмірі 765 грн, зараз така ситуація в Україні,я інвалід 2 групи,не працездатності,у мене цироз печінки,и та допомога яку мені дають ледве на ліки вистачає,у мене в тиждень виходить 1200 грн та і то не всі ліки можна купити,може є яка програма для інвалідів щоб переглянути мою справу,та знімати хоча б по трохи грошей, дякую

Оксана
Оксана
8 місяців тому

Добрый вечер.вопрос по провадженню.как снять арест с социальной карты,если я нахожусь за границей?социальный счёт,не имеют права блокировать.но почему то Лиманский В.Ю.игнорирует это.были жалобы на него,счёт разблокировали,теперь опять.

Анна
Анна
8 місяців тому

Напишіть актуальний номер , за яким з вами можна зв’язатися !!!

Людмила
Людмила
7 місяців тому

Я б хотіла знати мають право блокувати рахунок воїну ЗСУ, який на передовій захищає країну.? В юник Діана Геннадіївна заблокувала зарплатний рахунок,на дзвінок говорить тільки погрозами,що вона мовляв у відпустці.А наші хлопці на передовій без вихідних її захищають.Телефони інші в цій організації не відповідають.

Arei
Arei
7 місяців тому

Погашаю борги по елементам,сам мобілізований ,заблокували зарплатну карту і інші рахунки, зняли з зарплатної заблокованої карти 46 тисяч без мого відома і не відмінусували від боргу ,Кушнірук М.І сука сидить в тилу, я з пораненням не можу зняти кошти на потреби лікуваня

Микола
Микола
7 місяців тому

Оплата була здійснена одразу спустя рік вони зробили арешт що вони там роблять не розумію робіть щось леньтяї тількі чай ходять на роботу пити !

Ольга
Ольга
4 місяців тому
Відповісти  Микола

Ситуація таж.

Игорь
Игорь
7 місяців тому

Как я могу связаться с виконавцем с заявлю,если у меня нет возможности это сделать?????Отривати довідку с роботи.Я блядь что тебе с окопа должен довідку принести?????Долбоёби что ли???????

Дмитро
Дмитро
7 місяців тому

вообще контора судя по коментариям серьезная. Вообще почву из под ног потеряли. Мы вам устроим веселую жизнь. Сидите на наши налоги и нихера не делаете. Ожидайте, мы уже в пути. Пойдете дворы мести

Олег
Олег
6 місяців тому

Здрастуйте могу ли я заплатити задолженость с карти яка в арешті

Білан Людмила Миколаївна
Білан Людмила Миколаївна
6 місяців тому

Як можна дізнатися чи прийшли гроші, я сплатила, приват гроші вже зняв, а у дії інформації немає

Владимир
Владимир
5 місяців тому

Позвонили,с суда и сказали прийти через месяц,суд состоялся без меня.
Штраф 40 000 не подъемный,Я отец одиночка,аштрафовали карты.
Как так можно?

Олександр
Олександр
4 місяців тому

Рада Олександр Сергійович як з тобою зв’язатися що ти твориш я в окопі а ти з мене якісь гроші требуєш

Сергей
Сергей
4 місяців тому

Добрый день!
Долг оплачен! А банковскую карту не разблокируют

Анастасія
Анастасія
4 місяців тому
Відповісти  Сергей

Доброго дня, та ж історія, спочатку вони наклали арешт на всі картки, потім арешт на суму боргу, а потім зняли борг з картки, і вже більше місяця не розблоковують картку. На дзвінки не відповідають, як з ними зв’язатися, ніхто не знає?

Любов
Любов
4 місяців тому

Їм там похеру.Я 4 роки с дітьми не мешкаю по прописке. А мій рахунок на який приходять аліменти арештований. І моій дочці теж арештовали рахунок за борг .Їм аби гроші заробити. Інформацію неперевіряють. При цьому моя донька допомогає чоловіку і його бригаде збирати гроші.
Кому ВІЙНА, а кому мать родная
Пригрели свої дупи і в ус недують.
Вибачаюсь за мій український.

Валик Яткевич
3 місяців тому

Вчом проблеми, заплатив борг через время знову арешт?? Ви там вобще подуріли??? Щей трубку не беруть
!!!

Діма
Діма
2 місяців тому

Чому заблокували карточки

Олена
Олена
1 місяць тому
Відповісти  Діма

Тому що ви боржник

Олексій
Олексій
2 місяців тому

Я військовослужбовец якому наклали арешт на банківські рахунки,но я вже платив по тому документу який мені прислали,і в мене є документи підверженя того шо все було проплачено

Останнє редагування 2 місяців тому від Олексій
сергій
сергій
2 місяців тому

держ виконавець два місяці мене дурила, що вона подала до банку запит про розблокування 13200 гр. потім сказала що це неможливо, бо якийсь арешт повернули.. тому не можна розблокувати. це якийсь рекет, чи банда грабіжників.. а не держслужба. і що робити? на, суд? грошей немає.. бо хворий.. хоч помирай..

Женя
Женя
2 місяців тому

Як снять арешт я військовий

Liya
Liya
2 місяців тому

Скажите пожалуйста платна ли разблокировать карточку?

Олена
Олена
1 місяць тому
Відповісти  Liya

Якщо ви боржник за виконавчим провадженням, то навіщо ви будете знімати арешт з картки?

Віталій
Віталій
1 місяць тому

Якщо гроші вже знімають з рахунків чому в дії сума не міняється,

Ліна
Ліна
1 місяць тому
Відповісти  Віталій

Потому что деньги идут исполнителям, а не выплачивается долг!

Віталій
Віталій
1 місяць тому

Виконавець не виходить на зв’язок

Ліна
Ліна
1 місяць тому

Кто-то пробовал просто игнорить эти моменты? Ну типа заблочили, и пофиг…

Павло
Павло
1 місяць тому

Телефоную десятки разів, а у відповідь ігнор. Поясніть на яких підставах зняли кошти із банківського рахунку? Ніяких деталей стосовно штрафу я не побачив.

Вимагаю повернення вкрадених коштів

Павло
Павло
1 місяць тому

Горіть в пеклі сволоти🔥

Павло
Павло
1 місяць тому

Дибіли

Павло
Павло
1 місяць тому

Далбайоби поверніть гроші!

Не ігнорьте

Павло
Павло
1 місяць тому

Далбайоби тупорилі

Зняли 860 гривень без будь яких пояснень чи попереджень

Курви блядь

Павло
Павло
1 місяць тому

Далбайоби тупорилі

Зняли 860 гривень без будь яких пояснень чи попереджень

Курви блядь)

mukiienkoolya@gmail.com
1 місяць тому

зачем арест если им разрешили самим снимать деньги со счетов с 01.01.2024

Назар
Назар
1 місяць тому
Відповісти  [email protected]

Коли розблокують карту для виплат

Назар
Назар
1 місяць тому

Допомога +

Олександр
Олександр
18 днів тому

Проститутки та крадії, їх палити на кострах потрібно, Сучі виродки