Юридичний інформаційний проект про виконавче провадження та примусове стягнення боргів. Корисна інформація для боржників, стягувачів та виконавців.

Запит в міграційну службу про закордонний паспорт боржника

Законодавство

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

__________№__________

Адресат

ЗАПИТ
виконавця

(у порядку ст. 18 ЗУ «Про виконавче провадження»)

З метою повного, своєчасного виконання виконавчого документа, а саме: __________(Назва виконавчого документа) № __________(№ ВД) виданий __________(Дата видачі), що видав __________(Реквізити ВД.Видавник, посадова особа), про __________(Реквізити ВД.Резолютивна частина), та керуючись положеннями ст. 18 Закону України «Про виконавче провадження» прошу терміново надати інформацію щодо видачі документа, що дає право на виїзд з України і в’їзд в Україну та посвідчують особу громадянина України під час перебування за її межами (паспорт громадянина України для виїзду за кордон, тощо) Прошу надати реквізити документа та дату його видачі на ім’я боржника:

__________(ПІБ боржника), дата народження: __________( Дата народження), місце народження:__________ ( Місце народження), РНОКПП:__________(Сторони.РНОКПП), що мешкає (перебуває) за адресою: __________(Адреса).

У разі наявності закордонного паспорта повідомити виконавця письмово на адресу  _________ (Профіль Органу ДВС/приватного виконавця. Телефон) або на E-mail:_________(Електронна пошта), для негайного реагування.

Згідно ст. 18 ЗУ «Про виконавче провадження», вимоги виконавця щодо виконання рішень є обов’язковими на всій території України. Невиконання законних вимог виконавця тягне за собою відповідальність, передбачену законом. Під час виконання рішень виконавець має право на безпосередній доступ до інформації про боржників, їхнє майно, доходи та кошти, у тому числі конфіденційної, яка міститься в державних базах даних і реєстрах, у тому числі електронних.

Посада                 ПІБ

comments powered by HyperComments
Правовий путь © 2017
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на «Правовий путь»