Юридичний інформаційний проект про виконавче провадження та примусове стягнення боргів. Корисна інформація для боржників, стягувачів та виконавців.

Вимога виконавця до банку про надання інформації стосовно рахунків боржника

МІНІСТЕРСТВО  ЮСТИЦІЇ  УКРАЇНИ

________№_______ на № _______від______

Назва банківської установи
Адреса_______________

ВИМОГА
Державного виконавця

Керуючись п.21 ч.3 ст. 18, ч.1 ст. 52 Закону України «Про виконавче провадження» та  п.6 ч.1 ст. 62 Закону України «Про банки і банківську діяльність».

З метою повного, своєчасного виконання виконавчого провадження № 12345678 відкритого на підставі ______________(назва виконавчого документа) №_________від __________ року, виданого ______________ про стягнення з боржника ________на користь _______ боргу на загальну суму ________грн.

ВИМАГАЮ

надати невідкладно, але не пізніше ніж у триденний строк у письмовому вигляді та на електронну адресу до _______________ відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції: адреса ____________, e-mail: _____________ наступну інформацію:

  1. Суму коштів, що перебуває на рахунках боржника.
  2. Інформацію про рух коштів та операції на рахунках боржника за період з __.___.__рік по ___.___.__рік
  3. Наявність нових рахунків, відкритих за період часу з __.___.__рік по ___.___.__рік
  4. Інформацію про наявність договорів боржника про зберігання цінностей або надання боржнику в майновий найм (оренду) індивідуального банківського сейфа, що охороняється банком.

Відповідно до ч.4 ст.18 Закону України «Про виконавче провадження» вимоги виконавця щодо виконання рішень є обов’язковими на всій території України. Невиконання законних вимог виконавця тягне за собою відповідальність, передбачену законом.( Стаття 188-13 КУпАП)

За умисне невиконання рішення суду, що набрало законної сили винні особи несуть кримінальної відповідальності згідно зі статтею 382 Кримінального кодексу України.

Державний виконавець      (підпис та печатка)    __П.І.Б.__

comments powered by HyperComments
Правовий путь © 2017
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на «Правовий путь»