Юридичний інформаційний проект про виконавче провадження та примусове стягнення боргів. Корисна інформація для боржників, стягувачів та виконавців.

Заява про виплату винагороди державному виконавцю

Начальнику
Головного територіального управління
юстиції у Дніпропетровській області
_______________(ПІБ ).

Державного виконавця
____________ відділу державної
виконавчої служби Головного
територіального управління юстиції
у ___________ області

__________________
(ПІБ повністю)

Заява
про виплату винагороди

Відповідно до Порядку виплати та розміри винагород державному виконавцю, затвердженого Кабінетом Міністрів України від 08.09.2016 № 643 (зі змінами), звертаюся до Вас із заявою про виплату винагороди.

На виконанні у мене, державного виконавця __________________ відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у ___________ області _________________ (ПІБ), перебувало виконавче провадження №_______по примусовому виконанню – наказу № __________виданого __________судом про стягнення з _________(повне найменування – для юридичної особи або П.І.Б. повністю – для фізичної особи) на користь_______ (повне найменування – для юридичної особи або П.І.Б. повністю – для фізичної особи) суми заборгованості у розмірі _______грн.

Категорія стягнення за виконавчим документом – _______________.

Так, на виконання до ________________________ відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у __________ області стягувачем ________20__ було пред‘явлено виконавчий документ про стягнення з _________ на користь __________суми ________грн.

Відповідно до вимог ст. 26 Закону України «Про виконавче провадження» мною, державним виконавцем _______________ відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області було винесено постанову від ________20______ про відкриття виконавчого провадження з примусового виконання вищезазначеного виконавчого документа. Вказаною постановою боржника зобов’язано подати виконавцю протягом п’яти робочих днів з дня відкриття виконавчого провадження декларацію про доходи та майно, за формою передбаченою додатком 2 до Інструкції з організації примусового виконання рішень, затвердженої наказом Міністерства юстиції України від 02.04.2012 № 512/5 (у редакції наказу Міністерства юстиції України від 29.09.2016 № 2832/5 зі змінами) та попереджено боржника про відповідальність за неподання такої декларації або внесення до неї завідомо неправдивих відомостей. Також, пунктом 3 вказаної постанови було постановлено стягнути з боржника виконавчий збір у розмірі 10 відсотків суми, що фактично стягнута, повернута, або вартості майна боржника, переданого стягувачу за виконавчим документом.
Зазначене виконавче провадження в порядку, передбаченому ст.30 Закону України «Про виконавче провадження», п.14 Розділу 3 Інструкції з організації примусового виконання рішень _____20______ приєднано до складу зведеного виконавчого провадження №_____________.
Останнє з виконавчих проваджень було приєднане до складу зазначеного зведеного постановою державного виконавця від __________– виконавче провадження №___________.
З боку органів державної виконавчої служби відносно боржника _________протягом здійснення зведеного виконавчого провадження з 20____ року по 20___ рік вжиті заходи примусового виконання, визначені чинним законодавством, зокрема:
перелік виконавчих дій та строки їх проведення
(- на рахунки боржника в банківських установах був накладений арешт постановами від ______20___та від ____20_____ );

З боржника поступово в примусовому порядку стягуються грошові кошти, які розподіляються державним виконавцем відділу в порядку ст. ст. 27, 45, 46, 47 Закону України «Про виконавче провадження».
В результаті проведення примусового стягнення на депозитний рахунок відділу надійшли грошові кошти в сумі ___________грн.
Відповідно до вимог ст. 42 Закону України «Про виконавче провадження» державним виконавцем _______20_____ було винесено постанову про стягнення витрат на проведення виконавчих дій на суму _____ грн.
В результаті проведеного розрахунку та відповідно до розпоряджень, здійснених державним виконавцем відділу _____20_____, стягнутий та перерахований до державного бюджету виконавчий збір у сумі _______грн — платіжне доручення №______ від ____20__, перераховано на користь стягувача суму _________грн – платіжне доручення №_____ від ________20_____, та перераховані витрати, пов’язані з організацією та проведенням виконавчих дій, на рахунок Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області в сумі ____ грн — платіжне доручення №______ від ______20____.
Мною, виконавче провадження №_________ _______20_____виведено зі складу зведеного виконавчого провадження, та згідно з вимогами п. 9 ст. 39 Закону України «Про виконавче провадження» закінчено ________20 _____ у зв‘язку із фактичним виконанням в повному обсязі рішення згідно з виконавчим документом.
Згідно відомостей з Автоматизованої системи виконавчого провадження для визначення винагороди державним виконавцям по виконавцю за звітний період (з 01 січня поточного року по день, що передує дню звернення з заявою) мною дотримано Критерії виплати винагороди, встановлені наказом Міністерства юстиції України № 346/5 від 10.02.2017 (зі змінами), а саме:

Показник виконання виконавчих документів
показники роботи державного виконавця ________%
за критеріями виплати винагороди державним виконавцям — не менше 0,16%
Показник виконання виконавчих документів немайнового характеру
показники роботи державного виконавця ________%
за критеріями виплати винагороди державним виконавцям — не менше 0,12 %
Показник стягнення виконавчого збору
показники роботи державного виконавця ________%
за критеріями виплати винагороди державним виконавцям — не менше 8 %
Показник стягнення витрат виконавчого провадження
показники роботи державного виконавця ________%
за критеріями виплати винагороди державним виконавцям — не менше 65 %

На підставі викладеного, відповідно до вимог п.2 ст.13 Закону України «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів», та відповідно до п. 2, 4 та 5 Порядку виплати винагород державним виконавцям та їх розміри і розмір основної винагороди приватного виконавця, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.09.2016 № 643 (зі змінами), у зв‘язку з забезпеченням мною повного фактичного виконання виконавчого документа майнового характеру в порядку, встановленому Законом України «Про виконавче провадження», та стягнення виконавчого збору та витрат, пов’язаних з організацією та проведенням виконавчих дій, прошу виплатити мені винагороду у розмірі 2 відсотків стягнутої суми за даним виконавчим документом:

РОЗРАХУНОК

1. Сума стягнення за виконавчим документом (грн) ____________
2. Фактично стягнута сума (грн) ____________
3. Сума виконавчого збору, що підлягала стягненню —
10 відсотків суми, що фактично стягнута (грн) ____________
4. Фактично стягнута сума виконавчого збору (грн) ____________
5. Сума належної до виплати винагороди державному виконавцеві (грн)____________

До дисциплінарної відповідальності у зв’язку із здійсненням виконавчого провадження, за яким подано заяву про виплату винагороди, не притягався, дії (рішення) чи бездіяльність неправомірними у судовому порядку, керівником або вищестоящим органом, не визнавались.

Державний виконавець ________________
________20____

Достовірність викладених у заяві відомостей, правильність розрахунку, дотримання критеріїв виплати винагороди, наявність підстав для виплати винагороди, зазначених у пунктах 4, 5 Порядку, затвердженого ПКМУ від 08.09.2016 №643, а також відсутність притягнення державного виконавця до дисциплінарної відповідальності у зв’язку із здійсненням виконавчого провадження, за яким подано заяву, та відсутність визначення неправомірними дій (рішення) чи бездіяльності державного виконавця, мною, начальником _____________________ відділу ДВС ГТУЮ у _____________ області ______________________(ПІБ повністю), під час розгляду заяви перевірено.

 

ПОГОДЖЕНО
Начальник
_____________________відділу державної виконавчої служби
Головного територіального управління юстиції
у ___________ області _______________
_________20______

ПОГОДЖЕНО
Заступник начальника Головного територіального
управління юстиції з питань державної виконавчої
служби — начальник управління державної виконавчої служби
Головного територіального управління юстиції
у ____________ області __________(ПІБ)

comments powered by HyperComments
Правовий путь © 2017
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на «Правовий путь»