Юридичний інформаційний проект про виконавче провадження та примусове стягнення боргів. Корисна інформація для боржників, стягувачів та виконавців.

Заява про відновлення виконавчого провадження

Начальнику ______відділу
державної виконавчої служби
адреса: __________

Виконавче провадження № __________

Стягувач: ___________________
адреса: ____________________
контактний телефон: __________

Представник стягувача: __________,
(довіреність_____ від ___ року)
адреса: ______________________
контактний телефон: __________

ЗАЯВА

про відновлення виконавчого провадження

___.__.20_ року __________ районний суд міста ___________ у справі № __________ за позовом ___________(П.І.Б позивача) до __________ (П.І.Б відповідача) про визначення порядку користування квартирою № ___, яка знаходиться за адресою: місто ______, вул. ________, буд. _____, кв. ____ та вселення до неї ___________(П.І.Б позивача), вирішив позов задовольнити, визначити порядок користування квартирою № ___, що за адресою: місто ______, вул. __________, буд. _____, виділити ___________(П.І.Б позивача) в користування кімнату № __ житловою площею _____ кв.м, а ___________(П.І.Б відповідача) кімнату № _____ житловою площею _______ кв.м; приміщення № __ — кухня, № ____ — вбиральня, № ___ — коридор залишити в спільному користуванні співвласників, вселити ___________(П.І.Б позивача), в кімнату № ____ житловою площею ____ кв.м в квартирі № ____ за адресою: місто ______, вул. ________, буд. _____.

___.__.___ року на виконання зазначеного судового рішення, яке набрало законної сили, __________  районний суд міста__________ видав виконавчий лист, який був пред’явлений позивачем, як стягувачем для примусового виконання у __________  відділ державної виконавчої служби міста ________ Головного територіального управління юстиції у  __________ області.

___.__.20_ року  головний державний виконавець __________  відділу державної виконавчої служби міста ________ Головного територіального управління юстиції у  __________ області., Петренко І.В., виніс постанову про відкриття виконавчого провадження № ____________.

Протягом десяти робочих днів, передбачених Законом України “Про виконавче провадження” та зазначених в постанові про відкриття виконавчого провадження, рішення боржником самостійно виконано не було, на підставі чого ___.__.20_ року рішення, яке виніс __________  районний суд міста__________ ___.__.___ року у справі № _________- було виконано примусово. Державний виконавець Петренко І.В.  письмово повідомив боржника ___________(П.І.Б), про дату примусового вселення ___________(П.І.Б), до квартири № ___, яка знаходиться за адресою: місто ______, вул. ________, буд. _____. Під час вселення боржник був присутній. Головний державний головний державний виконавець __________  відділу державної виконавчої служби міста ________ Головного територіального управління юстиції у  __________ області., Петренко І.В., склав акт № _____ про примусове вселення стягувача до зазначеної квартири від ___.__.20__ р., на підставі якого було винесено постанову про закінчення виконавчого провадження.

___.__.20__ р ___________(П.І.Б боржника), почав чинити перешкоди у проживанні стягувача у квартирі №__, яка знаходиться за адресою: місто ______, вул. ________, буд. _____. Боржник змінив замок вхідних дверей квартири та поставив замок на двері кімнати №____, до якої було вселено ___________(П.І.Б стягувача).

Так, відповідно до ч. 6 ст. 67 Закону України “Про виконавче провадження” у разі подальшого перешкоджання боржником проживанню (перебуванню) стягувача у приміщенні, в яке його вселено, стягувач має право звернутися до державного виконавця із заявою про відновлення виконавчого провадження. У такому разі державний виконавець має право повторно здійснити примусове вселення стягувача та накласти на боржника штраф у подвійному розмірі.

З метою відновлення порушеного права, керуючись ст. 67 Закону України “Про виконавче провадження”,

ПРОШУ:

відновити виконавче провадження № __________ щодо виконання рішення, яке прийняв __________ районний суд міста ___________ у справі № __________ за позовом ___________(П.І.Б  стягувача) до __________ (П.І.Б боржника) про визначення порядку користування квартирою № ___, яка знаходиться за адресою: місто ______, вул. ________, буд. _____,, та вселення до неї ___________(П.І.Б  стягувача).

 

Стягувач або представник стягувача _______________ (підпис). «__» ____ 20__ р.

Додаток (у разі подання заяви представником стягувача):

Належним чином оформлена довіреність


Відповідно до ст. 41 та ч.6 ст.  67 Закону України «Про виконавче провадження» виконавче провадження підлягає відновленню:

— якщо постанова виконавця про закінчення виконавчого провадження або повернення виконавчого документа стягувачу визнана судом незаконною чи скасована в установленому законом порядку;

— за заявою стягувача, якщо боржник перешкоджає проживанню (перебуванню) стягувача у приміщенні, в яке його вселено.

comments powered by HyperComments
Правовий путь © 2017
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на «Правовий путь»