Юридичний інформаційний проект про виконавче провадження та примусове стягнення боргів. Корисна інформація для боржників, стягувачів та виконавців.

Подання начальника про виплату винагороди державному виконавцю

Начальнику Головного
територіального управління юстиції
у ___________ області
__________(П.І.Б.)

Начальника _____відділу державної
виконавчої служби Головного
територіального управління юстиції
у ___________ області
П.І.Б. (повністю)

ПОДАННЯ

Державним виконавцем __________відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у ___________ області П.І.Б. (повністю) ___20___ подано заяву про виплату винагороди, з якої встановлено наступне.

На примусовому виконанні у ________відділі державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у ________ області перебувало виконавче провадження №____________по примусовому виконанню – наказу № __________виданого ___________ судом про стягнення з _________(повне найменування – для юридичної особи або П.І.Б. повністю – для фізичної особи) на користь_______ (повне найменування – для юридичної особи або П.І.Б. повністю – для фізичної особи) суми заборгованості у розмірі _______грн.

Державним виконавцем П.І.Б. _______20_______ згідно з вимогами п. 9 ст. 39 Закону України «Про виконавче провадження» виконавче провадження № _________ закінчено у зв’язку з повним фактичним виконанням виконавчого документу. За даним виконавчим провадженням стягнуто виконавчий збір та витрати, пов’язані з організацією та проведенням виконавчих дій щодо забезпечення виконання рішення.

Постановою Кабінету Міністрів України від 08.09.2016 за №643 (зі змінами) затверджено Порядок виплати винагород державним виконавцям та їх розміри і розмір основної винагороди приватного виконавця (далі – Порядок виплати винагород).

Під час розгляду заяви мною перевірено достовірність викладених у заяві відомостей, наявність підстав для виплати винагороди державному виконавцю, зазначених у пунктах 4 і 5 Порядку виплати винагород, а також відсутність притягнення державного виконавця до дисциплінарної відповідальності у зв’язку із здійсненням виконавчого провадження, за яким подано заяву, та відсутність визначення неправомірними дій (рішення) чи бездіяльності державного виконавця, та _____20_____ погоджено відповідну заяву державного виконавця П.І.Б.

Згідно відомостей з Автоматизованої системи виконавчого провадження для визначення винагороди державним виконавцям по організації за звітний період (з 01 січня поточного року по день, що передує дню звернення з поданням) підпорядкованим відділом державної виконавчої служби дотримано Критерії виплати винагороди, встановлені наказом Міністерства юстиції України № 346/5 від 10.02.2017 (зі змінами), а саме:

Показник виконання виконавчих документів
показники роботи державного виконавця ________%
за критеріями виплати винагороди державним виконавцям — не менше 0,16%
Показник виконання виконавчих документів немайнового характеру
показники роботи державного виконавця ________%
за критеріями виплати винагороди державним виконавцям — не менше 0,12 %
Показник стягнення виконавчого збору
показники роботи державного виконавця ________%
за критеріями виплати винагороди державним виконавцям — не менше 8 %
Показник стягнення витрат виконавчого провадження
показники роботи державного виконавця ________%
за критеріями виплати винагороди державним виконавцям — не менше 65 %

Відповідно до пунктів 2 та 10 Порядку виплати винагород, підлягає виплаті винагорода у розмірі 0,5 відсотка стягнутої суми керівнику органу державної виконавчої служби та його заступникам, яким безпосередньо підпорядкований державний виконавець.

На підставі викладеного, мною здійснено розподіл такої винагороди та прошу виплати:
1. Начальнику відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у _________ області П.І.Б. (повністю) – 0,__ відсотка від фактично стягнутої суми.
2. Заступнику начальника відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у _________ області П.І.Б. (повністю) – 0,__ відсотка від фактично стягнутої суми.

РОЗРАХУНОК

1. Сума стягнення за виконавчим документом (грн) ____________
2. Фактично стягнута сума (грн) ____________
3. Сума виконавчого збору, що підлягала стягненню —
10 відсотків суми, що фактично стягнута (грн) ____________
4. Фактично стягнута сума виконавчого збору (грн) ____________
5. Сума належної до виплати винагороди державному виконавцеві (грн)____________

 

Начальник __________відділу П.І.Б.
_______20______

ПОГОДЖЕНО
Заступник начальника Головного
територіального управління юстиції
з питань державної виконавчої
служби — начальник управління державної
виконавчої служби Головного територіального
управління юстиції у ________ області _____________(П.І.Б.)

comments powered by HyperComments
Правовий путь © 2017
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на «Правовий путь»